Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Tüm gerçekleri bilmiyor olmanız nedeniyle bazı alanlarda kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Yapılması gereken değişiklikleri yapabilmek veya alınması gereken kararları alabilmek için, daha fazla soru sormanız veya daha fazla bilgi toplamanız gerekiyor olabilir. Jest veya yardım beklentiniz olan kişiler varsa, talep etmekten çekinmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün İkizler burcundaki Ay’ın diğer gezegenlerle zor açıları olması normalde oldukça akıcı iletişim trafiğinde olacağımız, bilgi alışverişlerine açık, yeni haberler alacağımız, eğitim, bilişim, yayıncılık veya seyahatler başlıklı konuların ağırlık kazandığı bir günde olmamıza rağmen öğle civarında ve akşam saatlerinde işlerin istediğimiz hızda ilerlemeyeceğine veya istediğimiz sonuçları almamızın geçici de olsa zor olabileceğine işaret ediyor. Sabah saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler var, hayalci yaklaşımlar içerisine girebiliriz. Geceye doğru tıkanıklıklar aşılıyor hızlı bir iletişim trafiği, türlü hoşluklar devreye giriyor yeniden. Sürekli akan haberler günün yoğun geçmesine neden olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Bugün üzerinizdeki gerginliği ancak akşama doğru atacaksınız. Para ve maddiyat konularındaki belirsizlik daha bir süre devam edecek. Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
AŞK: Düşünceli, fedakar vesabırlısınız. Sevdiğiniz kişiye herkonuda destek oluyorsunuz. Oysaona destek olmaktan ziyade yalnızkalma endişelerine kapılıyorsunuz.Sevdiğiniz belli ancak kendidünyanıza da yer açın.İŞ: Bir takım insanlar sizleri bugün aldatmaarayışına girmiş olabilirler. Uzun süre birikimyaptığınız para veya kıymetli eşyalarınıza dikkatetmelisiniz. Aksi halde dolandırılmanız mümkün.SAĞLIK: Çabuk kilo almaktan yakınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Genç insanlarla iletişimde zorlanmayacağınız, çocukla çocuk olmayı, aynı dilden konuşmayı becereceğiniz bir gün. Hobiler, spor, romantizm gibi eğlenceli şeyler için, hareketli sosyal hayatın içinde yer almak için elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Daha dışadönük ve iyimser düşünceler kazanıyorsunuz. Zihinsel açıdan sizi yoran konular geri planda kalırken, işlerinizi pratik bir şekilde hayata geçirmektesiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konular, kendinizi ifade edebileceğiniz konuşmalar yoğunlaşabilir. Beklediğiniz güzel haberlerle eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön verme şansınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Aralık 2019)
İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi saptamış olmanız gerekiyor. Bu görüşme, iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Bugün bazı ödemeler yapabilirsiniz. Bu ödemeler için gerekli maddi kaynağı daha önceden ayırmıştınız. Bu yüzden ödemelerinizi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Bugünlerde mutlaka ele alıp çözmeniz gereken problemlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed