Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Farklı fırsat ya da olanaklar kapıda! Ancak, yarım kalan işlerin tamamlanması ve verilen sözlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Sosyal anlamda hareketlilik söz konusu. Önümüzdeki onbeş gün içerisinde, sosyal çevrenizi genişletebilir, arkadaşlarınızla daha fazla biraraya gelebilir veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sosyal grup ve arkadaşlık ilişkilerinde başlangıçlar yapılabilecek veya mevcut ilişkilerde yoğunluk yaşanabilecek iki haftalık süreçtesiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Üzücü bir haber alabilirsiniz, ancak gerçeğini öğrendikten sonra size aktarıldığı kadar önemli olmadığını öğrenecek ve rahatlayacaksınız. Bugünlerde sağlığınıza biraz daha fazla özen göstermeli, eve iş götürmekten kaçınmalısınız. Boş vakit geçirin, boşa harcanmış vakit sizi güçlendireceği için boşa harcanmamıştır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı açmalısınız. Yoksa bu durum moralinizi her seferinde bozacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılarak eglenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklaryaşayabilir. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizihayata geçirerek kısa sürede maddi rahatlığakavuşabilirsiniz. Sağlık durumunuz gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Karşıt burcunuzda önemli bir hareketlilik söz konusu. Ortaklıkların getirdiği organizasyonel işler tüm hızı ile sürüyor. Ancak bazı karşıtlıklar moralinizi bozacak şekilde gelişebilir. Daha ciddi ve gerçekçi olmanızda yarar var. İkili ilişkileri de içine alan bu durum size yeni sorumluluklar taşıyacaktır. Objektif değerlendirme yapmanız açısından bu bir fırsat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Daha önce sizi kırmış bir arkadaşınız gönlünüzü alabilir. Sizin ona yanıtınız da olumlu olacak. Birikmiş birkaç işi halledebileceğiniz bir gündesiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Mali açıdan kendinizi güvende hissediyorsunuz. Harcamalarınızı azaltmanız ile maddi açıdan bir rahatlama dönemine girdiniz. Bugünlerde kendiniz yada sevdikleriniz için harcamalara girişebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Değişiklik yaşamak motive edici olduğu kadar stres de yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed