Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Yakın çevre ve akrabalarınız ile yapabileceğiniz ortak konular gündeminiz de olabilir. Onlarla ilgili bazı yaşamsal planlar oluşturabilirsiniz. Bugün ani gelişen olaylar karşınızda tepkinizi kontrol etmekten çekinmeyin. Zira bunların sonuçları çok güzel olabilir. Bazen ne kadar yorulsak da yaşanılan sonuç her şeye değerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Bir arkadaşınız bu hafif sıkıntılı döneminizde size yardımcı olmaya çalışacak. Dostluğunuzun değerini daha da anlayacaksınız. Kısa ve cazip bir yolculuk teklifi alabilirsiniz. Hava koşullarını engel olarak görmemelisiniz. Bilinçaltınızda sakladığınız bir takıntınız bugünlerde yine açığa çıkmak üzere. Dönüp geçmişinizle hesaplaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Öfkeniz sizi sorumluluk almaktan kaçınır bir hale getirse de soğukkanlılığınızı koruyabilirseniz endişelenmenize gerek kalmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Mesai arkadaşlarınızla farklı işlerle uğraşıyor olsanız bile sonuçta birbirinden bağımsız hareket edemezsiniz. Sonuçlar mutlaka bir diğerini ilgilendirecektir. “En önem-li iş benimkisi” demek yerine iş birliği yolunu tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Hayatın akışını kabullenmekle ilgili önemli deneyimler yaşayabilirsiniz. Bugün karşılaşacağınız durumlar bazı değişiklikler yapmanız için sizi cesaretlendirebilir. Alacağınız haberler başlangıçta sizi tedirgin etse bile soğukkanlılığınızı koruyun. Gizli rakiplerinizin olabileceğini unutmayın. Sakinliğinizi koruyabilirseniz hayat size güzel seçenekler getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Şubat 2019)
İş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacağınız ve yeni düşünceler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Birbirinden çok farklı konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kısa sürede hedeflerinize varacağınız bir şekilde stratejiler geliştireceksiniz ve bu konuda kararlı davranacaksınız. Yeni teklifler alma ihtimaliniz olacaktır ve bu teklifleri olumlu olarak değerlendirmelisiniz. İşinizle ilgili konularda yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Parasal açıdan fazla bir sıkıntınız yok ama çok uzun ihtiyaç bir ev eşyasını almak durumunda kalacaksınız. Bu da sizin ufak bir borca girmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Bugün, kendi yaratıcı gücünüzü ortaya koyarken alacağınız risklere dikkat etmelisiniz. Aniden vereceğiniz kararlar daha sonra başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed