Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
Bugün yetenekleriniz nedeniyle çevrenizdekilerin dikkati çekebilir ya da önemli bir kişinin, teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Kafanızın iyi çalıştığı bir günde olduğunuz için herşeyi iyi tasarlayıp, toparlayabilirsiniz fakat gene de yorulacaksınız. Sinirlenmemeli, sakin bir kafayla düşünmeli ve pratik olan şeyleri yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
Bugün pek sevimli bulmadığınız birtakım insanlarla beklenmedik rastlantılarınız olabilir. Gününüzün iyi geçmesi, bu rastlantılarda nostaljik konuşmaları yorumsuz değerlendirebilmenize bağlı olacak. Akşam saatlerinde dostlarla birlikte güzel saatler geçirebilirsiniz. Sizi ilginç ve sevimli bulan bazı yeni insanların sizinle birlikte olma istekleri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
Kartınız geçiş... Sürekli çatışmalararasında kendinizi bulabilirsiniz. Her ne kadar siz istemeseniz debunlar doğal sorunlar. Baş etmeyide öğrenmeniz sizin için iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
İdealleriniz uğruna çevrenize karşı kırıcı tutumlar içine girebiliyorsunuz. Koşullarınız olumlu gelişse bile, yaptığınız işlerin çoğunda başarısız oluşunuz sizi rahatsız ediyor. Hedeflerinizle ilgili düşüncelerinizi gizleme gereği duyacaksınız. Aşk hayatınızdaki durgunluk bir süre daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
Tanınma ve işe dair konularda hareketlilik gözüküyor. Mesleğinizle ilgili olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Ãœstleriniz tarafından takdir edilebilir, yeni görevler üstlenebilirsiniz. Daha fazla çalışmanız gerekebilir. Kariyer planlarınız açısından daha umutlu olacaksınız. İyimserliğiniz sayesinde aile ilişkileriniz güçlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var. Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
Sevgilinizin barış girişimlerine tepkisiz kalışınızın duyguların bitmesi olarak değerlendirilmesi, daha anlamlı bulunabilir. İş yerinde disiplin ve organizasyon gerektiren islerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat, yine de rahatlığınızı ön planda tutmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
Kazancınız artmasıyla ilgili umudunuz kısa vadede gerçekleşmeyebilir ama bir süre sonra zam talebinde bulunabilirsiniz. Buna hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz. Yine de gerçekleşmesi için uğraşmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2020)
Bir yakınınızla ilgili olarak önünüze koyduğunuz soyut hedef, zaman kaybı ve boşa umuttan başka bir şey getirmeyecek gibi. Çok soylu duygularla ama aceleci davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed