Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Balık Burcu » Balık Burcu Yükseleni

Balık Burcu Yükseleni

Yükseleni Balık olan kişilerin hayal dünyaları son derece gelişmiştir. Çoğu insan onları anlamakta güçlük çekerler. Dışarıdan bakıldığında yükseleni Balık olan kişilerin iki farklı görüntüsü vardır. İlki sevgiye bağlı şekilde hareket eden, kıskanç ve aynı zamanda şüphecidir. İkincisi ise, mantıklı hareketlere sahip, sağduyuludur. İki farkl şekilde de davranmayı oldukça iyi başaran ilginç bir yapıları vardır. Yükselen balıklar aynı zamanda son derece etkileyicidirler. Duygulu, duyarlı ve romantik kişilerdir. İletişim yetenekleri gelişmiştir. Asalet ve cazibe sahibi insanlardır. Yükselen Balıklar kendi yaratıcı güçlerini kullanmayı başarırlarsa hayatlarının her alanında başarıyı yakalayabilirler. Hemen her işin üstesinden gelebilecek yeteneğe sahiptirler.
Yükseleni Balık olan kişiler yardımsever ve merhamet duygusu gelişmiş kişilerdir. Yardıma ihtiyaç duyan gerek insan gerek ise hayvan olsun duyarsız kalamazlar. En belirgin özelliklerinden bir diğeri de idealist insanlar olmalarıdır. Yükselen Balıkların istekleri ve idealleri çok fazladır. Bu konuda başarılı olmak istiyorsa öncelikle hayal dünyalarının kapılarını kapatmaları gerekir. Hayal kurmanın, başarılı olmada büyük bir etkiye sahip olduğunu kabul etmek gerekir ancak, yükselen burcu Balık olan kişilerde hayal kurmak, kafalarını uyuşturmak gibidir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed