Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Belli bir konunun, durumun veya olayın nasıl yönetileceği bulunamıyorsa, ilk fikrin üstüne atlayabilirsiniz. Uzun zamandır böyle bir çıkış yapamaış olabilirsiniz, öyle değil mi? Arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya diğer sevdiğiniz kişilerle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ya da sosyal yaşamınızda olumlu değişiklikler var, yapılacak özel planlar geleceğe yönelik gelişmeler zincirinin ilk adımı olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Evinizde rahat hissedebileceğiniz ve kişisel konulara ağırlık vermek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kendinize zaman ayırmak, hobilerinizle uğraşmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Ailenizden birisinin sağlığıyla ilgili alacağınız bir haber sizi üzecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Su grubu olan burçlarla aranız bozulabilir. Özellikle Yengeç burcu dostunuz kırıcı sözler söyleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Bir şeyi hırsla ve azimle istemenin, varını yoğunu ortaya koyup pes etmeden devam etmenin faydasını göre bileceğiniz günlerdesiniz. Eğer bu şekilde niyet ortaya koyduğunuz işler varsa başlamak için uygun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Bütçenizi sağlam kılmak, gelir kaynaklarınızı artıracak adımlar atmak önceliğiniz olacak. Daha kararlı olduğunuz bu dönem kişisel çabalarınız yanında ortaklıklardan gelecek destekler söz konusu. Bir yandan da başkalarından destek arayışınız öne çıkıyor. Becerilerinize güvenmeli, işle ilgili yolculukları ve getireceği olanakları kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2019)
İş yaşamınızda çalışmalarınıza istikararlı bir şekilde devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Son derece enerjiksiniz ve enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Size yakın biriye görüş alışverişinde bulunabilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor. Her şeye rağmen ilişkiyi hareketlendirme çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. Zaman zaman kapris olarak gördüğünüz tavırları anlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Uzun zamandır sürüncemede olan veraset işleri hareketlenebilir. Evinize iyi para giriyor ve pek sakınmadan da harcayabiliyorsunuz. Kısa vadede sorunlu para ilişkileri görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2019)
Beklentilerinizi karşı tarafa bildirirken ses tonunuza dikkat etmelisiniz. Olayları onun açısından da görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed