Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
İşlerinizi bizzat hallederek aksaklıkları en aza indirgeyin ve zarar edebileceğiniz pozisyonları tersine çevirin. Yine de kısa yolculuklar iş değişikleri zorunlu hale gelecek olursa mümkün olduğunca tedbirli davranın, sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart. Kendinize zaman ayırmalısınız. Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesi için sakin olmaya gayret edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Girişimci özelliklerinizi ön plana çıkartıp kendinize oldukça güvendiğiniz bir konuda, kararlılığınızı etkileyebilecek yeni gelişmeler söz konusu. Günlük yaşamın sorunları, üzerinize aldığınız aşırı yüklerden kurtulmanızı gerektiriyor. Sorumluluğu bir ihtiyaç gibi görmemelisiniz. Bunu kanıksamanız, kendinizin bazı gereksinimlerinizi zamanla unutmanıza yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Maddi açıdan bugün birazSıkıntı çekebilirsiniz. AncakAynı zamanda yeterincekeyifli olacağınız ve azakanaat getirebileceğiniz_bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
“Benim kurduğum düzen bozulmasın, zaten en iyisini yaratmıştım” hezeyanlarına kapılmayın bugün. Dakikası dakikasına ne yapılacağını herkes için planlamış olsanız bile buna muhalefet edecek kişiler çıkabilir bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Hayata daha rahat gözlerle bakmaktasınız. Düşüncelerinizi hayata geçirmek ve yurt dışı eğitim çalışmalarınızı ele almak öncelik kazanmakta. Başkalarından destek arayışı içinde olmanız ve yeniliklere açık durmanız sizin lehinize. Gerek özel gerekse iş hayatında size keyif getirecek gelişmeler bu dönem hızlanabilir. Uzaklardan gelebilecek olumlu haberler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2020)
İş hayatınızda bugün bazı gelişmelere tepkisiz kalmak isteyecek ve daha çok kendi rutin ve günlük işlerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız akılları pek değerli bulmuyorsunuz. Paranızın daha hareketli alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olacak, ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, biraz hatalı bir kavşaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed