Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Bugün şansınızın son derece iyi olacağı bir gündesiniz. Ummadığınız bir yerden elinize yüklü miktarda para geçebilir ya da, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kimselerle birlikte bir iş de yapabilirsiniz. Kendinizi duygusal yönden oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gün. Eğer bir erkek başaksanız bugün her tür ilgili yaklaşım ya da teklifleriniz kadınlar tarafından hemen kabul edilebilir. Önemli ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Hafta sonu hazırlıkları içindesiniz. Hafta sonu ummadığınız halde iş başında olabilirsiniz. Yeni başlattığınız bir tamirat işi çok uzadığı için bir süredir gerginliğiniz var. Bu yüzden işi yakından tanıdığınız birilerine devretmeyi düşüneceksiniz. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluk bu niyetinizi biraz kursağınızda bırakacağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de şans size gelecek. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Eşinizden yana bir çeşit hayal kırıklığı ya da bekleneni bulamama gibi negatif duygu durumları yaşanabilir. O kadar çok gözünüzde büyütmeyin. Onun da bir insan olduğunu ve fedakarlıkların sınırı olacağını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Mülkler ve aile konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir satın almak istediğiniz bir ev ya da arsa varsa bugün satın alma konusunda elinize fırsat geçebilir. Ãœstelik son derece hızla bütün evrak işlerinizi de halledebilirsiniz. Aynı durum ailevi konular içinde söz konusu olacak. Ailenize ait mülklerin satışı içinde kolayca alıcı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Eylül 2020)
İş yaşamınızda kader birliği yaptığınız insanların biraz şaşırdığınız çabaları, sizi kapsamlı niyetlere yöneltebilir. Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz, şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Kendinizden çok başkaları için para harcama alışkanlığınızı şu sıralar biraz frenlemeniz gerekiyor. Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz, sizi maddi olarak sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Eylül 2020)
Önümüzdeki günlerde yapacağınız olası bir yolculuktan bazı kayıplarla dönebilirsiniz. Çok umut bağladığınız beklentilerde, düş kırıklığını da bir ihtimal olarak kenarda tutmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed