Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugün kaybettiğiniz yaşam motivasyonunuzu kazanmak adına güzel fırsatlarla karşılaşabilir ve bazı ideallerinizi gerçekleştirmek yolunda sağlam adımlar atabilirsiniz. Bu anlamda geçmişte kaybettiğiniz bir fırsatla karşılaşmanız ve tekrar değerlendirmeniz söz konusu olabilir. Şansınız hazır ayağınıza gelmişken bunu kaçırmamalı ve geleceğinizi şekillendirmek yolunda cesaretli davranarak gereken fedakarlığı göstermelisiniz. Aynı zamanda aile büyüklerinizden bu konuyla ilgili değişik fikirler de edinmeniz mümkündür.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Arkadaşlarınız arasında çok özel bulduğunuz biriyle bütünleşmiş gibi bir ilişki yaşıyorsunuz. Bu ilişkiye, ilişkinin bitmesi halinde yok olmasını kabullenemeyeceğiniz anlamlar yüklüyorsunuz. Yakında uzun bir yolculuğunuz olabilir.Bugünlerde netleşecek ve hemen hazırlığına girişeceksiniz. Bu akşam bazı konuklar çağırıp güzel vakit geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Açık sözlüsünüz ama bu durumdan rahatsız olanlar var. Patronunuzun yanındayken dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Birileriyle aynı düzlemde buluşmayı sağlayamazsanız bile karşınızdakinin değerlerine saygı duymayı becermek gerekecek. Bu açıdan sizi zorlayan ve sizinkileri değiştirmeye çalışanlar çıkabilir. Biraz daha toleranslı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler açısından sizi zorlayan etkiler var. Başkalarının önerileri ve getirdiği sorumluluklar sorun yaratabilir. Yeni organizasyonlar iş ortaklıklarınızı bağlarken, kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Bu dönem hızlı ilerlemeli destek almakta kararlı olmalısınız. Yakın ilişkilerde ise oldukça kritik bir gün. Eleştirilerin getirdiği sonuçlar sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
Hareketli bir iş günü geçirmeyeceksiniz ama bu sizin lehinize olacak. İş ortamınızda bugün o herzamanki karizmanız öne çıkmayabilir. Biraz bitkinsiniz ve konuşmalarda biraz tutuksunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yakında sevindirici bir para haberiniz olabilir. Ama kimi nedenlerle bu sevinci biraz gönülsüz yaşayabilirsiniz. Kazancınızla ilgili rahatsızlıklarınızın çözümü, daha çok, genel sorunlara bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yakınınızdaki biriyle yaşamaya başladığınız endişeleriniz konusunda haklı çıkabilirsiniz. Hayal kırıklığıyla birlikte kalp kırıklığı da yaşayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed