Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Yakın çevrenizden alacağınız desteklerle heyecanlı tanışmalar ve buluşmalar gündeminizde olabilir. Duyacağınız bazı haberler sizi kendinize özel hissettirip unuttuğunuz duyguları tekrar yaşamanıza neden olabilir. Tanışacağınız kimseler, hayatınızın uzun bir döneminde sizlere eşlik edebilir. Bu noktada herkesle dost olmamalı, yeni dostluklar edinme konusunda ince eleyip sık dokumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları sizi eziyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Kartınız kadın... Eğer siz bir bayaniseniz bugün partnerinizdenşikayetlerinizin minimum düzeydeolduğunu göreceksiniz. Eğer erkekiseniz işinizdeki sorunlar bitecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Kişisel ilişkilerinizi ele almak ve belki de sebep olduğunuz bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak için uygun bir gün olabilir. Eleştirmek kadar eleştirilmeye de tahammül göstermeniz bugün için size fayda sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
İş hayatında önemli bir dönemeç. Planlarınızı hayata geçirmek adına üstlerle ilişkilerin yapıcı ele alınabileceği süreçler başlıyor. Toplum karşısında daha iyi bir duruş sergilemeniz açısından pozitif etkiler altındasınız. Eski ve yarım kalan işlerinizi toparlamak adına daha sıkı bir tempo içine girmeye çalışın. Eğitimle ilgili planlarınızı daha somut biçimde ele almanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Takdir görmemek sizi kızdırıyor. İş arkadaşlarınıza karşı bir konuda hırs yapmışsınız. Kendinizi ıspatlama çabası içinde işinize dört elle sarılmanız sizin ve iş yeriniz için olumlu sonuçlar doğuracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Satın almak istediğiniz bir şeyi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu aralar bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun değil. Bir alacağınız ödenmesiyle ilgili bir umut gözükmüyor,
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2018)
Son günlerde enerjinizi doğru olarak kullanmıyor ve kendinizi çok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed