Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2018)
Bugün gerek özel ilişkilerde gerekse iş ilişkilerinizde yalan ve riya durumlarına karşı tedbirli olmalı ve insan ilişkilerinde fazlaca göze batan taraf olmamalısınız. Hem duyduğunuz hem de yaşadığınız şeyler bugün sizlere fazlasıyla hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak bunu yaşamak istemiyorsanız ikili ilişkilerde fazla bir beklenti içine girmemeli ve karşınızdaki kişiye karşı nasıl davranacağını önceden bilmelisiniz. Bu sonradan üzülmemek adına en yerinde davranıştır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2018)
Bazı güçlüklerinizin üstesinden gelebilmeniz için danışmanız gerekecek kişiler var. Yüklendiğiniz sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir. Bilgi ve deneyim aktarıp elde edeceğiniz ilişkiler söz konusu. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlar, ilgi alanlarınızdaki tercih sıralamanızı değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2018)
Kartınız Mesaj... Romantik ve idealist yaklaşımlarınız ilişkinizi körüklüyor. Sizi çoktandır anlayamayan sevgiliniz bugün yeniden keşfedecek gibi. Havanız yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2018)
Sevdiğiniz insanla aranızda bazı tartışmalar ve fikir ayrılıkları olabilir. İş yerinde stresli ve gergin saatler yaşayabilirsiniz. Dayanışma içinde olduğunuz insanlar, size değişik önerilerle gelebilirler. Geliriniz hiç fena değil. Aile fertlerinden birinin sağlık durumu sizi üzebilir. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2018)
Bugün düşüncelerin paylaşılması ve sınırlara dair konular öne çıkıyor. Ne kadar iyi niyetli olsanız da bazı fikirleriniz çevreniz tarafından aşırı bulunabilir. Fikirlerinizde ısrarcı olmak yerine eleştirileri dikkate almanızda fayda var. Yurtdışı seyahatlerinizle ilgili bazı zorluklar veya aksilikler yaşanabilir. Belgelerinizi kontrol etmeyi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2018)
İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden kuruntu yapmanız mümkün. Hızlı hareket etme isteğiniz yüzünden fırsatları kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2018)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2018)
Hayatınızda maddi açıdan hiç beklemediğiniz köklü değişiklikler olacak. Yakınlarınızla her an haberleşmek tutkunuz yüzünden bu sabah elinize geçecek fatura sizi bayağı düşündürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2018)
Bir konuda duyacağınız bir eleştiri canınızı sıkabilir. Bu konuda siz haklı olduğunuz için tartışmak yerine kulaklarınızı tıkamayı tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed