Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bazı sırların saklanması gerekiyor olabilir, dikkat! Bazı harcamalarınız ya da yatırımlarınız sevdiğiniz kişiler tarafından tasvip edilmeyebilir. Biraz evin dışında vakit geçirmek size iyi gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2019)
Günlük olayları günü gününe takip etmek çevrenizdeki insanların tavır ve davranışlarını izlemek ve yapacağınız işleri düzenlemek zorundasınız. Ancak tüm bunları yaparken ani karar ve uygulamalardan vazgeçmelisiniz. Duygularınızı frenlemeli ve akılcı yöntemler geliştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
AŞK: Ne pahasına olursa olsunpartnerinize liderliğinizikanıtlamak istiyorsunuz. İnatlaonun duygu ve düşüncelerineeğilmemeniz doğru mu? Önceben demeyi bırakın. Onundüşüncelerine de önem verin.PARA: İşlerinizde kontrolü sağlama konusundainanılmaz dürtünüz var. Ne pahasına olursa olsuninatçısınız. Ama başarıyı da böyle sağlıyorsunuz.SAĞLIK: Bugün hayatınızı disipline ettiniz amasimetri hastalığınız sürekli gündemde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Birikimlerinizi ani bir kararla emin olmadığınız, dönüşünün nasıl olacağını bilmediğiniz bir çalışma ya da işe yönlendirmeye kalkmayın. Olayın propagandasını yapan arkadaşlarınıza rağmen kendi mantığınızı ön plana çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
İletişim ve düşünsel konular tüm hızlı ile sizi yakından etkiliyor. Bir yandan da eve yönelik planlarınız üzerinde duyacaksınız. Yaşanabilecek huzursuzluklar ve yerleşim konularında biraz dağınık etkiler altında olabilirsiniz. Belki özel hayatınıza çeki düzen vermek adına sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Zira ikili ilişkilerde sizi zorlayan belirsizlikler yıpratıcı bir noktada.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2019)
İş yaşantınızda bazı beklentiler içindesiniz. Beklediğiniz bazı haberler, anlaşmalar var. Bunlardan çıkacak sonuca göre bir karar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2019)
İlk defa paranızı iyi değerlendirdiniz. Bu defa gelecekle ilgili pahalı beklentilerinize, kısmen de olsa bir finans sağlamış oldunuz. Ama böyle bir hedef için irili ufaklı bütün harcamaları asgariye indirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2019)
Yakın çevrenizle olup bitenler daha büyük bir dikkat gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed