Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Gizli aşk hikayeleri ve maceralara karşı dikkatli olmalı, kendinizi baştan sona yanlış sayılabilecek bir ilişki içerisine atmamalısınız. Zira özel yaşamınızda hâlâ sorunlar yaşıyorken bu tarz durumlar sizi daha da işin içinden çıkılamaz bir hale getirebilir. Doğruluk her zaman ve her yerde en güzel erdemdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugün keyifli ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Özellikle öğleden sonra çok keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bir süredir kafanızda sorun yaratan işlerinizi halledebileceğiniz bugün kısa vadeli kararlar alabilir ve bu kararları uygulayabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz yardımı bugünlerde görebilirsiniz. Onlara artık iyice borçlandınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kontrolünüzü aslasağlam tutamıyorsunuz.Ne pahasına olursa olsunlider olmak istiyorsunuz.Bu inatla devam edersenizKarşı cins sizden kaçabilir.Kendinizi çok fazla hırsYapmaya adayarakBaşkalarını baskı altınaAlmaya meyillisiniz.Bunu işte uyguladığınızdatepkiler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kişisel gayretiniz ve başarma hırsınız herkesin dikkatini çekiyor. Ancak sonuç elde etme kısmındaki hırsın bireyselliği çizdiğiniz tüm olumlu tabloyu bir çırpıda silip atabilir. Takdiri de paylaşmayı bilmek gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Beklenen bitişlerin ardından yenilenmeler ve başlangıçlar göze çarpıyor. Daha esnek olduğunuzda aile içi ilişkilerde olumlu ilerlemeler söz konusu. Aynı zamanda eldeki kaynakların kullanımı, güvenlikle ilgili huzursuzlukları aşmak mümkün olacak. Sosyal hayatın getirdiği keyifler nedeni ile giderlerinizde artış olabilir. Daha ölçülü hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kuruntulardan kendinizi kurtarmalısınız. İnisiyatifinizden kaçırdığınız gelişmelerde sadece şanssızdınız. Önümüzdeki günlerde çok yararlı ikili görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu. Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız, zaman, zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız. Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed