Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Bugün sizi genelde sakin bir gün bekliyor. Bundan faydalanarak duygusal hayatınızı bir kez daha gözden geçirin ve nerede yanlış yaptığınızı bulmaya çalışın. Yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır. Dostlarınızın destek ve yardımlarını istemekten çekinmeyin. Siz bekar bir kadın başaksanız bugün bir erkeğin yakın ilgisiyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Onun gerçek niyetini yapacağınız kısa görüşmede hemen anlayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Yakın dostlarınızdan alacağınız bazı duyumlar, size bugünlerde yön verebilir. Ailenizle ilişkileriniz, yakın çevrenizin müdahalelerine çok açık görünüyor. Buna her şeyi, her yerde açık, açık konuşarak siz de zemin hazırlıyorsunuz Kişisel zevklerinize önem veriyorsunuz. Bu öneme belli sınırlar çizmeniz, birtakım ilişkilerinizde kaçınılmaz gereklilik gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
AŞK: Bugün kendinizi aşkaadamış gibisiniz. Kalkıp işinizegitmek bile istemiyorsunuz. Herdakika partnerinizi düşünmektenkendinizi pek alamayacaksınız.PARA: Maddi açıdan bir sıkıntınızolmasa da işinizde maneviyateksikliği var. İş arkadaşlarınızla tartışmalarçıkabilir. Ancak gerginliklerden kaçınmalısınız.SAĞLIK: Demir eksikliği ve kansızlıkla savaşmayerine bol tatlı tüketerek çok daha fazla zarargörüyorsunuz. Doktorunuzdan akıl almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Çevrenizdeki herkese güvenmeyin. Dost bilgidiğin bazı kişiler elinizdeki fırsatları kapmak için yalan yanlış söylemlerle aklınızı karıştırabilir. Yeni bir aşk başlayabilir. Maddi yatırımlarınızda kazançlı günlerdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Yapmayı düşündüğünüz birçok şey, koşullar tarafından erteleniyor.Kimsenin talip olmadığı uzun vadeli bir iş yolculuğuna siz istekli olacaksınız. Bu, şu günlerdeki duygusal yorgunluğunuza çok iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Önümüzdeki günlerde bir satın lama karşılığı büyük bir harcamanız olabilir. Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2019)
Birisine bir iş için kefil olmanız istenebilir. Size olan güveni sarsmamak için eğrisini, doğrusunu bir kaç kez düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed