Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Mevcut düzenlemelerinizde, ilişkilerinizde ya da planlarınızda zayıf veya eksik halkalar ortaya çıkabilir. Bu durumu gerekli değişiklikleri yapmak için lüzumlu fırsatlar olarak görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda sizi ateşleyebilir. Hedefinize ulaşmanız gün geçtikçe daha da güçleşiyor. Bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istemeniz yolunuzu uzatıyor olabilir. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek durumunda olduğunuz birileri var
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Kartınız Affetme... Sizlerin özgürlüğünü kısıtlamak isteyen her insana cephe almak istiyor gibisiniz. Kartınız da affetme duygularınız körelmesinden bahsediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Kendi kendinize kuruntu yaptığınızbir konudan dolayı sevgilinizdenuzaklaşıyorsunuz. Bu sorununuzuonunla bir kez bile konuşmayı denemediniz.İşinizle ilgili yeni fikirler üretmeli, çevrenizdekiinsanlarla daha çok diyalog konuşmalısınız.Riskli bir yatırım yaptınız. Paranızı kurtarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Ortaklaşa işlerin getirdiği sorunlarla ilgileneceksiniz. Başkalarının kaynaklarına ulaşmaya çalışırken finansal alanda yapılacak anlaşmalar üzerinden ilerlemek zorlaşabilir. Bir yandan da borçlarınızı ödemeniz, yeni bir yapılanma içinde olmanız gerek. Ani para giriş ve çıkışlarının hızlandığı şartları yönetmek sizi oldukça huzursuz edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Eylül 2020)
İşyerinizde sizinle ilgili güzel şeyler düşünülüyor. İş tecrübeniz ve bilginizle çok beğeniliyorsunuz. Büyük bir özveri içinde çalışıyorsunuz. Bu özellikleriniz yakında sizi çok sevindirecek biçimde karşılığını görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2020)
İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor. Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasından uzun düşünceler, endişeler gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Eylül 2020)
Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed