Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Önümüzdeki haftalarda, uzun vadeli amaç, istek ya da hedefleriniz ulaşılabilir hale geliyor. Kaynaklarınızın veya kontaklarınızın üzerinden geçip ilerlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2021)
Çevrenizdekiler size esnek davrandıkça siz farkında olmadan daha çok istiyorsunuz. Zaman zaman sizinle ilgili olarak ben merkezci olduğunuz düşünülüyor. Oysa siz bunu hak etmiyorsunuz. Haksızlığa uğramamak için, çevrenizdekilerin taleplerine de kulak vermelisiniz. Yakında bu konuda sizi uyarabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Maddi açıdan bugün birazSıkıntı çekebilirsiniz. AncakAynı zamanda yeterincekeyifli olacağınız ve azakanaat getirebileceğiniz_bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bu sıralar bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize dikkat etmezseniz yorgun düşebilirsiniz. Finansal bağlantılar yapmak için harekete geçmenizin şimdi tam zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bugün rekabet ve kariyer konularında hareketlilik gözüküyor. Hedeflerinize ulaşma konusunda hayli kararlı ve bir o kadar sabırsız olabilirsiniz. Hızla sonuca ulaşma isteği üstlerinizle aranızda sorun yaratabilir. Sabırlı olmalısınız. Elinize güzel fırsatlar çıkabilir. Ancak kırıcı ve zorlayıcı tavırları bir kenara bırakmalısınız. Annenize karşı daha yumuşak olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2021)
İnsan ilişkileriyle alakalı olarak bazı görüşleriniz istenebilir. Son zamanlardaki sıkıntılı halinizi üzerinizden atacaksınız. Bugünün ilerleyen saatlerinde önemli görüşmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Aşk hayatınızdaki tek sorun, güvensizlik konusu. Sürekli tartışma halindesiniz. Sorun sizde gibi görünüyor. Sevgilinize güven duymanız ve ayak uydurmanız, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir. Rekabet halinde bulunduğunuz kimseyi en zayıf gününde yakaladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz. Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız. Bugünlerdeki harcama isteğiniz her zamankinden farklı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2021)
Sabrınızı sınayacağınız konularda kazançlarınız var. Zorlansanız da direncinizi kontrol etmeye çalışın. Acelecilik bugünlerde size önemli şeyler kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed