Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Maddi konular dikkat gerektiriyor. Son günlerde ikili ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Problemli konular gündeme gelebilir veya bazı kişilerin gerginlikleri sizi de etkileyebilir, ancak önümüzdeki beş gün boyunca en fazla dikkat gerektiren bölüm maddi konular! Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Bazı güçlüklerinizin üstesinden gelebilmeniz için danışmanız gerekecek kişiler var. Yüklendiğiniz sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir. Bilgi ve deneyim aktarıp elde edeceğiniz ilişkiler söz konusu. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlar, ilgi alanlarınızdaki tercih sıralamanızı değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Kartınız Mesaj... Romantik ve idealist yaklaşımlarınız ilişkinizi körüklüyor. Sizi çoktandır anlayamayan sevgiliniz bugün yeniden keşfedecek gibi. Havanız yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Ticari girişimler, riskli yatırımlar gibi şeyler bugün her zamankinden yakın görünebilir. Normal şartlarda asla dediğiniz bazı hamlelere hazırsınız. Daha önce cesaret edemediğiniz önemli konuşmaları yapmak için uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Düzen gerektiren konular ve iş ortamında olası değişiklikler sizi zorlayabilir. Daha fazla fedakarlık, hizmet edilmesi zorunlu olan gelişmeler öncelik kazanabilir. Bu yüzden aşırı yorgunlukların getireceği sağlık problemlerine dikkat edilmeli. İş hayatında üzerinizde artan yüklerin üstesinden gelmek için daha fazla çalışmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2019)
İş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. İş yerinizde bazı değişiklikleri savunmak istiyorsunuz ve bunların iş yerinize gelmesi için yoğun çabalar harcayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, heyecanlısınız. Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Seçtiğiniz bir kişiyi veya nesneyi müthiş bir şekilde her şeyden ayrıştırıp ona mükemmel payesi veriyorsunuz. Sonradan ruhsal bir yıkıma yol açabilecek bu davranışınızın altındaki nedenleri araştırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed