Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Yeni yeni durumlar içine girebilir ve bazı şeylerin ilerde daha iyi olması için başka bazı şeyleri gözardı edebilirsiniz. Bazı şeylerin de son anda kaçırılması olasıdır. Yapacak birşey yok. Öfkenizi yakınlarınıza yansıtmayın. En iyisi bugün herşeyden uzak kalıp kafa dinlemek. Beklenmedik bir karışıklıkla karşılaşmanız olasıdır. Merak etmeyin sonu iyi olacaktır. Sizin karlı zannettiğiniz şeylerin ardında bilmediğiniz bazı durumlar olabilir. Kim ne düşünürse düşünsün aldırmayın. Birkaç işi aynı anda yapmaya çalışırsanız hepsini karman çorman edebilirsiniz. Bugün en azından kafa olarak kural dışı işlere ya da ilişkilere eğilimlisiniz. Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz. İnsanların söz ve vaadlerine inanarak pasif kalmamanız ve derhal harakete geçmeniz gerekmektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Siz ise hangisine yetişeceğinizi şaşırıyorsunuz. Zaman, zaman bu taleplere boyun eğmek zorunda kalmak, sizi bazen sıkıyor. Bugün dostlarınızdan birlikte program yapma önerileri gelebilir. Bu öneriyi değerlendirirseniz hoş bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Lüks düşkünlüğünüz sizi maddi darlığa sokabilir. Duygularınızı örtbas etmeye çalışmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Eşinizin yapacağı bir jest gününüzü keyifli hale getirebilir. Ama ondan beklemeden önce siz de onun için keyif duyacağı ve yüzünde tebessüm oluşturacak bir jest yapmayı düşünebilirsiniz. Önemini ve değerini hatırlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bu dönem sizin için önemli görünüyor. İlerisi için yeni temeller atabileceğiniz planlar yapacaksınız. Bazı bitişlerin ardından aileye yönelik çabalarınızı öne çıkartıyorsunuz. Evde artan hareketlilik sizi engellememeli. Zira yerleşimle ilgili planlarınızı yeniden tasarlamak üzere harekete geçeceksiniz. Güvenlik konuları size daha fazla yük getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Kendinizi göstermeniz için bugünlerde bir fırsat yakalayacaksınız gibi görünüyor. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz. Önünüze sizden daha deneyimli birinin elinden alınan bir iş konulacak. Bunun bir sınav olduğunu hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İşinizle ilgili yeni isteklerinizi karşılayabilmek için maddi kaynağa ihtiyacınız var ve bu kaynağı zaman içerisinde bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bilginiz dışındaki gelişmeler sizi istemediğiniz biçimde şekillendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed