Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Sizi uzun süredir uğraştıran ve hatta gizliden gizliye korkutan konuları bir arkadaşınızdan yardım görerek halledebileceksiniz. Bugün kendi ortamınızdan fazla uzaklaşmamalısınız. Yapmak zorunda kalabileceğiniz çok önemli ve yorucu bazı şeyler çıkabilir. Kendinizi hazır tutmalısınız. Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. İşyerinizde arkadaşlarınıza karşı biraz ölçülü olmanız gerekiyor. Bugün sorunları olan bir arkadaşınizı iyi niyetle söyleyebileceğiniz bir söz , aşırı alıngan olması nedeniyle sizi huzursuz edebilir. Kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Arkadaşlarınızla dertleşmeyeli uzun zaman oldu. Arada bir toplanıp sohbetler etmenin çok iyi geleceğini düşünüyorsunuz. Ama bunun için harekete geçmeniz gerekiyor, onlarla bu düşüncelerinizi paylaşın. Bugün uzun bir süredir beraber olmadığınız dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
AŞK: İlişkiniz başladığından beriyorucu gidiyor. Partnerinizlearanızda tartışıp anlaşamadığınızbir çok konu var. Bunun içinondan kuşku duyacağınızadüşüncelerine saygı gösterin.PARA: Kendinizi haksızlığauğramış gibi sanıyorsunuz. Oysa size karşı hiçkimsenin art niyeti olmadığını bilmelisiniz. İşinizdebir süre daha sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.SAĞLIK: Gerginlik ve stres, kabus gibi rüyalargörmenize ve erken uyanmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Yurt dışından biriyle olan bağınız güzel ilişkilerin kurulmasına neden olabilir. Bu durum geleceğiniz açısından da önem taşıyor. Yaptığınız yanlış yatırımlar sonucu maddi kayıbınızı olabilir. Ancak bunu telafi edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Beklediğiniz haberlerin etkisi ile kafa karışıklığı yaşamanız çok olası. Bu dönem oldukça karamsar düşüncelerle hareket ediyorsunuz. Yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerin getirdiği sorumluluklar, önemli bazı sözleşmeler yüzünden planlarınız aksayacaktır. Günün ilerleyen saatlerinde evde başlayan hareketlilik nedeni ile uğraşlarınız aratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ekim 2019)
İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırabilmelisiniz. Pek sorunlu olmayan iş hayatınızı özel ilişkinizdeki problemler etkileyebiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Birikim yapamamaktan şikayetçisiniz. Çok sayıda insanı içine alan bir para tartışması içinde olabilirsiniz. Tutumlu birisiniz, fakat tutumlu davranmanızın koşullarını bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Biraz kuruntulu bir kişilik yapınız olmasına karşın, sağlığınız sizin için bugünlerde hep son sırada. Önemli bir sorununuzun olmaması, hiç ilgilenmemeniz anlamına gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed