Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Geçmişi unutmanızda fayda var. Geçmişte belli bir alanda başarı elde edememiş olmanız hiçbir zaman başarılı olamayacağınız anlamına gelmiyor. Seçeneklerinizi gözden geçirmeli ve en azıyla en fazlasını elde edebileceklerinize yoğunlaşmalısınız. Bütçenizi aşmamaya ve alçakgönüllü olmaya dikkat etmeniz içinizdeki dahi çocuğu bulmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Geleceğinizi düşünerek çok daha sıkı çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınıza ve sosyal aktivitelerinize biraz daha az zaman ayırmalısınız. Kendinizi ön plana çıkarmalı ve sorumluluk almaktan kaçmamalısınız. Herkesten daha analizci bir kafanız ve öğrendiklerinizi kolay kolay unutmayan bir hafızanız var. Bundan faydalanmalısınız. Aile hayatınızdaki karışıklık zamanla düzelecek şeyler olduğu için karamsarlığa kapılmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Kartınız Felaket... Bugün kartınızda olduğu gibi sıkıntılarla mücadele ettiğiniz görülüyor. Olumlu veya olumsuz duygu seli içinde kendinize günü zehir ediyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Tatil günü olmasına rağmen imkânınız varsa işinizle ilgilenme fırsatı yaratın. Evde olsanız bile vaktinizin bir kısmını çalışmak veya planlama yapmak için ayırın. Sosyal organizasyonlarda da iş bağlantılı olanları tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Sizi hızlı hareket etmeye zorlayan konular var. Eve ait yoğun uğraşlar ve yerleşimle ilgili konular sizi meşgul edecek. Evde tamamlanması gerekli işler artarken, özel hayatınıza zaman bulmakta zorlanacaksınız. Biraz kendinize vakit ayırmalı, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Güvenlik ya da maddi yatırım planlarınıza yeniden göz atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor. Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz. Çok cazip bir daveti ekonomik nedenlerle reddedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Eskiden birlikte olduğunuz bir insan bugünlerde karşınıza tekrar çıkabilir ve size sıkıntılı anlar yaşatabilir. Kontrolü elinizden bırakmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed