Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Geçen hafta başlayan, ufak tefek fırsat ve şanslar barındıran süreç devam ediyor. İşinizi, kariyerinizi veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda alışılmadık yerlerden gelen şanslar ya da olanaklar söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tazeleyici enerjiler hakim. Aşk hayatımız veya maddi başlıklı konularla ilgili kararlar alabileceğimiz veya bu anlamda kendimizi hazır hissedebileceğimiz günlerdeyiz, ama harekete geçmek için Merkür’ün doğru harekete geçeceği 12 Haziran sonrasını beklememizde fayda var. Güneş Uranüs olumlu açısı ise, orijinal fikirlerimiz, yaratıcılığımız ve özgün tavırlarımızla dünyaya kendimizi ispat etmemize olanak sağlayabilir. Sıradan olmayan gelişmeler önümüzdeki birkaç günü ilginç kılabilir. Aynı zamanda özgürlük arzumuz artıyor ve bireysel davranmak istiyoruz. Bu esnada ilişkilere zarar vermemekte fayda var. Sadece, öğle saatleri civarındaki gerilimlere dikkat etmek lazım. Onun dışında sürprizlere veya sürpriz fikirlere açık bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Bugün hayatınızda gizli kalmış konuları ihtiyatsızlık yapıp dost bildiğiniz insanlarla konuşabilirsiniz. Daha sonra da bu konuşmadan dolayı pişmanlık duyup,huzursuz olabilirsiniz. Evinizde veya işinizde bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Sizin veya yakınlarınızın başına ufak bir kaza gelebilir. Partnerinizle daha sıcak bir ilişki yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
AŞK: Karşı cinsi anlamayaçalışıyorsunuz. Bugün ikiliilişkinize son verme gayretiiçindesiniz. Ancak karşı tarafatam anlamı ile evcimengörünmeniz onu mutlu ediyor.PARA: İş yaşamınızda özelkonumunuzu önce güvendiğiniz kişilerlepaylaşmalısınız. İş yerinizde zaten siziçekemeyenler olduğunu bilmektesiniz.SAĞLIK: Bugünlerde bünyeniz oldukça hassas.Baş ve boyun ağrıları ile savaşmaya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Ailevi bir konuya ilginiz beklenecek. Ama bunun dışında yapacak o kadar çok işiniz var ki dışarıda. İyimserliği elden bırakmamaya ve şanslı yanınızı görmeye çalışın. Neyse ki çalışmaktan ve her şeye yetişmekten yılmayan bir yapınız var. Eve de zaman ayırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
İletişim ve hareket gün ortasına kadar sizi meşgul edecek. Zihinsel açıdan dolu olduğunuz bu günü verimli geçirmeye bakmalısınız. Yeni haberler ise planlarınızda aksaklık yaratabilir. Sonraki süreçte eve yönelik konular öne çıkacak. Organize edilmesi gereken işler yanında eldeki kaynakların daha iyi kullanılması yönünde kararlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Eylül 2019)
İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden kuruntu yapmanız mümkün. Hızlı hareket etme isteğiniz yüzünden fırsatları kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Alacak verecek konularında vefasızlık örneği vermiş birtakım dostlara krediniz hala açık duruyor. İnsancıl değerlendirmelerinizi biraz da gerçekçi bir hale getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Eylül 2019)
Bazı uyarılarınız daha ince yöntemlerle dile getirebilirsiniz. İtici bulduğunuz insanlara düşüncenizi çok fazla belli ediyorsunuz. Bu tarz, açık sözlülüğü biraz aşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed