Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Bugün ufak tefek kazalara yolaçacak derecede sakarlaşmanız mümkündür. Aile büyüklerinizle anlaşmazlık halinde olabileceğiniz dönemdesiniz. Önemli engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Bazı maddi zorluklar olabilir. Daha önce almış ve ödeme günü geçen bir borcunuzdan dolayı sıkıntıya girebilirsiniz. Bir arkadaşınızdan yardım olarak bu sorunu çözebilirsiniz. Kafanız ciddi konularla uğraşamayacak kadar yorgun olabilir Beklenmedik kaza ya da kavgalara açık, aksi bir dönemdesiniz. Eğer mümkünse bugün yolculuklardan kaçınmanız yerinde olur. Eğer bazı sağlık sorunlarınız varsa onlardan kurtulabilirsiniz. Yeter ki inanın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Bugün sizin için oldukça yorucu ve hareketli bir gün olacak. Özellikle alacağınız bir haberden sonra yapacağınız yolculuk sizi çok yoracak. Gün içinde bazı ufak tefek tartışmalar yaşayabilir, tanımadığınız insanlarla istemediğiniz konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Akşama doğru işlerinizi halletmenin rahatlığını yaşayacak ve sevdiklerinizle zaman geçierceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Duygusal açıdan ikilem yaşadığınız bir gündesiniz. Özellikle iş hayatınızda bu ikilem sizi zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Aşk konulu işlerinizde mantıklı hareket etmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Kendinizi sadece duyguların akışına teslim etmeyin. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa, gereksiz kıskançlık ve inatlaşmalara da ortam yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Kariyere yönelik planlar üzerinde durmaktasınız. Bu alanda önemli yenilenmelerin yanında beklediğiniz görevler hayata geçebilir. Ãœstlerle ilişkilerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Mesleki konulara odaklı olduğunuz bu süreçte yaptıklarınızla dikkat çekeceksiniz. Aile hayatınızda aldığınız sorumluluklar daha fazla önemsenmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
İş yaşantınızda herşey dilediğiniz gibi. Çalışmalarınızda oldukça verimlisiniz ve bu çalışmalarınızın karşılığını alabiliyorsunuz. Bugün işiniz ile ilgili konulardan uzak olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Kara günler için yaptığınız birikime hiç dokunmuyorsunuz. Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak Bunun haberi bile bu dar zamanda size yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2018)
Biraz da menfaatlerinizi ön plana çıkartmalısınız. Önemli bir konuda sergilediğiniz özverinin muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed