Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Bugün dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. Bazı şeylerin son anda kaçırılması olasıdır. Bunda sizin bir suçunuz yok. Dolayısıyla kendinize kızmaktan vaz geçip, daha uyumlu fırsatlar beklemelisiniz. Eğer siz evli ya da sürekli bie beraberliği olan bir kadınsanız Bazı bunalımlarınız olabilir ve bunlardan kurtulamadığınız için de yukarda sayılan türden şeylerle kendinizi uyuşturuyor olabilirsiniz. Bu takdirde dostlarınızın destek ve yardımlarını istemekten çekinmemelisiniz. İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları mümkündür. Bundan siz de olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Bugün farklı bir gün geçireceksiniz. İş ortamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Duygusal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler açısından olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Aşk konusuna gereken önemi verebilirsiniz. Konuşmalarınızda yanlış anlaşılma sorunu ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Yakınınızda sürekli insanlar olsun, hep sizinle ilgilensin istiyorsunuz. Ancak bugün bu pek gerçekleşeceğe benzemiyor. Onların da özel hayatı olduğunu unutmamalısınız. Maddi değişimler sonucunda oldukça üzüleceksiniz. Bu duruma hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekânız var. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir. Zevkleriniz için harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Kişisel kazancınızı artırmak için ikinci bir iş düşünüyorsunuz. Ancak bu yıpranmanıza neden olabilir. Yeni bir aşka hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Pek çok konuda yeniliklere açıksınız. Ãœzerinde çalıştığınız bir konuyu başkalarına sunma çabası içindesiniz. Başarıya odaklı olduğunuz bu dönem size zevk veren keyiflere de vakit ayırmak gerekebilir. Aşırı sorumluluk aldığınız çocuklarla ilgili sorunlar daha rahat ilerlemeye başlayacak. Sosyal açıdan sizi bağlayan arkadaşlıklar bu dönem ihmal edilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Parlak zekanız kendini her konuda ortaya koyuyor. Sürekli kanıtlamaya çalıştığınız şeyler sizi moral yorgunluğuna götürebilir. Hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirlerin uzun vadeye ihtiyacı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Onun dışında en küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamak zorunda kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed