Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Ofis ortamındaki ekip arkadaşlarınızla özel hayatınızın konu olduğu noktalarda gerginlik ve baskı hissettirecek davranışlar yaşayabilir, ilişkileriniz gergin bir hâl alabilir. Bunu yaşamamak için özel ve iş yaşamınızdaki konuları kırmızı çizgilerle ayırmalı, her konunun muhatabının farklı kişiler olacağını bilmelisiniz. Gündelik hayatınızdaki bazı sorumluluklarınız özel ilişkinize de krizli bir şekilde yansıyabilir, dikkat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Oldukça seksüel görüntünüz karşı cinsi kışkırtıyor. Neredeyse tüm çevreniz sizinle dost olmak istiyor. Ancak sizin seçici olduğunuz bir dönem. Her insanla dost olmayı arzu etmiyorsunuz. Nazik davranıp reddediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Ev için yapmanız gereken bir harcama bütçenizi sarsabilir. Ancak “bu olmasa da fark etmez” diyebileceğiniz bir durum mu, ona bakın. Değilse yani daha hesaplı çıkış yolu yoksa olayı çözümsüz bir dert haline de getirmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Evlilik ve ortaklaşa ilişkiler konusunda daha olumlu bir dönem söz konusu. Sizin için olumlu gelişmelerin yaşanacağı bu gün yenilikler hayatınıza daha fazla girecek. Ancak anlaşmaların sonuca ulaşması ve akit gerektiren konular sürüncemede kalabilir. Başkalarının ya da eşin duygusal durumu ile daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Zihinsel olarak bugün kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz ve bu durum işlerinize olumsuz yansıyacak. Amirinizden bu yüzden azar işitebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2018)
İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Zor koşullarda kazanıyorsunuz. Bu nedenle paranızın kıymetini yeterince biliyorsunuz. Kent dışındaki bir sevdiğinize para yetiştirmek gibi de bir somluluğunuz var. Bu yüzden bugünlerde sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2018)
Atacağınız adımlara, göstereceğiniz tavırlara dikkat etmeniz gereken bir gün. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed