Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Yeni kişilerle tanışmanıza veya yeni olanaklara kavuşmanıza yardımı olabilecek sosyal aktiviteler söz konusu olabilir. Farklı fırsatlarla karşılaşırsanız, en iyi anlaşmayı yapabilmek için araştırmacı olmalı ve hızlı geri dönüşlerden kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Gününüz hafta sonu projeleriyle geçecek. Tadı damağınızda kalan bir yere yeniden gitmeyi düşünüyorsunuz. Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman bu düşüncelerle yaşıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıktı. Ama bu sizi pek rahatlatmadı. Kendinize yeni masraf kapıları arayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugün insanları yönetmeyi öğrenmek isteyeceksiniz. Buna en yakınınızdaki kişilerden başlamak yerine işinizin bir parçası haline getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sevdiğiniz insanın son zamanlarda size karşı değişen tutumuna üzülüyorsunuz. Bunun sebebini araştırıp çözüm arayın. Alacağınız krediyle yeni bir eve sahip olma hayalleriniz yakında gerçeğe dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sosyal açıdan daha aktif olacağınız bir gününüzdesiniz. Yakın dostlarınızla olan bağlarınızı kuvvetlendireceksiniz. Yardımseverliğiniz üstünüzde olacak. Yardım ve dayanışma kuruluşlarına bağış yapabilir, ufak görevler üstlenebilirsiniz. İş konularında adımlarınızı sağlam basmaya gayret edin. Yeni projelere başlamak için acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugün mesleki konularda tutucu bir tavır izlemeli ve duygularınızı geri planda bırakmalısınız. Amirinize karşı biraz daha politik davranmalısınız, sizin yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Kariyerinizle ilgili yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen, zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engeller var. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugünlerde bir arkadaşınızla birlikte ortak bir yatırımınız söz konusu olabilir. Para durumunuzda bir düzelme gözleniyor. Yakında alacağınız bir haberle sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugün son derece yoğun geçerken, dikkatli olursanız birçok probleminize de çözüm bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed