Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Bu aralar aklınızı ve potansiyelinizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Yalnız detayları göz ardı etmemenizde fayda var. Aksi halde işlerinizi yoluna koymakta zorlanabilirsiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Her şeyi paylaştığınız dostunuzla aranıza bugünlerde geçici bir uzaklaşma girebilir. Yaşanan birçok şeyin anlamını bir anda yitirmesine izin vermemelisiniz. Oysa ki, dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere keyif katarak yaşayabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde iş yaşamınızda, dengelerinizi altüst edebilecek gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Hovarda görünebilirsiniz. Karşı cinsin peşinden koşmayı sevmemenize rağmen aklınıza takılan biri olacak ama diğer sevdiğinizi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
İş ortağınızla gelecek konusundaki idealleriniz maalesef uyuşmuyor. Üretilen fikirlerin çoğu da bu yüzden heba oluyor. Bu durum ortaklığınızdan rahatsızlık duymanıza neden olabilir. Bağımlılık safhasına gelmeden yollar ayrılabilir ama çözülmeyecek anlaşmazlık yok herhalde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Bazı beklemelere rağmen iyimser planlar yapıyorsunuz. Özellikle içinde bulunduğunuz gruplarda yaşanacak değişiklikler sizi harekete geçirecek. Değişik konular üzerinde durmak, faydalı olabileceğiniz ortak çalışmalara yön vermek sizi canlı kılacaktır. Arkadaşlarla olan paylaşımlar ve dostluklar sayesinde olumlu zamanlar yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor. Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
İçinizden yükselen aşk duygularınızı olumlu yönde kullanarak kaygılarınızdan kurtulup, sevdiğinizle sıcak diyaloglar içine girebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz, ama kazandıklarınız kaybettiklerinizden hiç de az değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Maddi konularda kendinizi şanslı hissedeceğiniz ve çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni yatırım kararlar alabilirsiniz ve bu kararlarınızda başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ağustos 2018)
Sizi uyaranları mutlaka dinlemelisiniz. Attığınız bir yanlış adımı, ikinci bir yanlış adımla düzeltmeye çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed