Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Bugün eski dostlar ve eski çalışma arkadaşları ile bazı karşılaşmalar yaşayabilir onlardan hiç beklemediğiniz faydalar sağlayabilirsiniz. Sizlere yapmak istediğiniz iş ile ilgili bazı tüyolar verebilir sizlere farklı yönden kapılar açabilirler. Onlarla aranızda geçen bu konuşmalar sizlere gerçekten iyi gelebilir, hatta bazı konularda ortak bir paylaşıma dahi gitmek isteyebilirsiniz. Bu dostlarınızın tam da ihtiyaç duyduğunuz zaman da karşınızda çıkmaları sizde ayrıca bir mutluluk sebebi yaratabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2018)
Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
AŞK: Gönül kırgınlığı yaşadığınızbugünlerde biraz temkinliolmalısınız. Aniden karşınızaçıkacak olan biri ile hemenilişkide bulunarak hayal kırıklığıyaşamamalısınız.PARA: Oldukça tedbirli ve sabırlıplanlar yapıyorsunuz. Yeni kararlar için başkatecrübeli insanlara danışmadan edemiyorsunuz.SAĞLIK: Bugünlerde çok fazla sıvı tüketmenizdefayda var, zira bağırsak problemi yaşamanız olası.Özellikle çorba tüketmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
İşinizle ilgili yeni kararlar alırken daha sistematik düşünmelisiniz. Uzun zamandır beklediğiniz paranın gelmesi hergün değişik nedenlerle erteleniyor. Sevdiğiniz insanlardan uzak kalmanız sizi çok üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Harekete geçirici etkiler altındasınız. Somut planlar yaptığınız parasal konularda daha fazla emek vermeniz gerekecek. Yeni kazançlar gelebileceği gibi, düşüncesizce yapacağınız harcamalar olacaktır. Biraz tutumlu olmalı, kendi kaynaklarınıza güvenmelisiniz. Zira ödemelerinizi aksatabilecek durumlar sizi huzursuz edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2018)
Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz. Bu tür davranışlarınızın, sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2018)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2018)
Birtakım alacaklarınızı alamıyorsunuz. Bu sürekli plan değişikliği yapmanıza neden oluyor. Paraya çevirmeye hazırlandığınız bir mal, piyasa şartlarından ötürü elinizde kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2018)
Parasal konularda çok tutumsuzsunuz. Bugün bu konuda kendinizi frenlemeniz gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed