Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Sorunlarına bakış açın senin gerçek sorunundur. Senin iyileşmeye yönelik atacağın ilk adım, hastalığın ne olduğunu saptamaktır. Hataların en büyüğü bunların farkına varmamaktır. Ne yaparsan yap hata değil, çözüm bul.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2021)
Bugün günlük çalışmalarınız konusunda istekli olabilirsiniz fakat beklenmedik koşullar sizi başka alanlara yöneltebilir ve bu yüzden günlük işleriniz de biraz aksayabilir. Genel anlamda yoğun ve hareketli bir gün geçireceğiniz söylenebilir. Çalışma arkadaşlarınızdan olumlu etkilenebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Geleceğe yönelik planlarınız arttı. Çabuk harekete geçtiniz. Yapamayacağınız hiçbir şey yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sanki konuşmaya kalktıkça kelimeler ağzınızdan zorla dökülecek. Yanlış anlaşılma korkusu ağır basabilir. Sessizliği ya da konuşmak dışındaki iletişim yöntemlerini seçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Sağlamlık ve güven arayışınız sarsılmakta. Akılcı hareket etmeniz gereken her konuyu iki kez düşünmelisiniz. Sizin dışınızda gelişecek geçmişe ait temalar tekrar gündeme gelebilir. Risk almamalı, biraz kabullenici olmalısınız. Karşılıksız vermeyi öğrenmeniz gereken bu süreçte yapabileceğiniz çok şey var. Başkalarına yardım içeren kuruluşlarda yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2021)
İş yaşantınızda başarı grafiğiniz günden güne yükseliyor. İş yerinizde zaman fazla hırslı ve yarışmacı davranışlar içine giriyorsunuz. Bu durum amirlerinizin hoşuna gitse de sizinle aynı konumdaki iş arkadaşlarınızın hoşuna gitmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2021)
Para konularında talih genellikle sizden yana. Beklediğiniz bir para haberi, sizin umduğunuz kadar olumlu gelmeyecek gibi görünüyor. Ama yine de sonuç olarak kazanmadığınız bir paraya sahip olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2021)
Son günlerde biraz kırıklığınız var. Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed