Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Bugün yaşamınızda olmasını çok istediğiniz bir durumla ilgili haberler alabilir ve kendinizi inanılmaz mutlu hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizle samimi paylaşımlar yaşayacağınız, birlikte keyifli vakitler geçireceğiniz güzel bir gün. Sosyal medya aracılığı ile eski dostlarınıza ulaşabilir ve onlarla daimi bir kontak içerisinde olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Günlük yaşamınızda problem belirleyici boyutlarda değil. İş yaşamınız ve aşk yaşamınız umutlara açık. Özel yaşamınızdaki düzelmenin, ailenizle ilişkinizi etkileyeceğini düşünmeniz biraz iyimser bir bakış gibi görünüyor. Bu gün birlikte olma isteğiniz geri çevrilebilir. Artık adım atma sırasının onlarda olduğunu düşünmeniz haksızlık değil..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Onun size dost olduğu da meçhul. Fazlaözverinizden ötürü başınızı derde sokacaksınız dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
İkiden fazla kişini olduğu ortamda anlaşmacı tutumlar beklememek yerinde olur bugün. Herkes uzman, herkes bir diğerine akıl vermeye çalışıyor, eşitlik ve bireysel özgürlükler bir kenara atılmış gibi bir halde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Ãœmitlerinizi yeniden ele alabileceğiniz şartlar içindesiniz. Ãœzerinde titizlikle durduğunuz bu alanda daha net ve uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Dostluklar ve sosyal paylaşımlar açısından ise keyifli bir gün. Ancak gün ortasından sonra sizi etkileyecek bazı sorunlarla yüz yüze gelmeniz gerek. Akışta kalmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor, ama biraz daha esnek olabilmelisiniz. Uyumsuzluğunuzun kanıksanmış bir özelliğiniz olduğu şeklindeki yanılgınız, bazı kırıcılıkların sürekliliğine neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Harcamalarınızda kısıntıya gitmek istiyorsunuz fakat kendinizi bir türlü kontrol edemiyorsunuz ve aşırı para harcıyorsunuz. Acil ihtiyaçlarınız dışında lükse kaçan alış-verişlerden vazgeçmek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Sağlığınız, günlük işler ve detay gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gereken zamanı ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed