Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Kariyeriniz ve ofis arkadaşlarınızla dağılan ve kopma noktasına gelen bazı sorunları toparlamak adına önemli adımlar atılabilir. Özellikle kadınlarla olan yapıcı iletişimleriniz geleceğiniz açısından büyük önem arz etmekte. Kimseyi küçümsemeden dikkatle dinlemeli, herkesin yaşantısının farklı olacağını düşünerek onlara hak vermelisiniz. İlişkilerde ise fazla hayalci yaklaşımlar içinde olmamanız sizin daha az yıpranmanıza neden olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Dost çevrenizde yüzeysel sorunlarınız var. Bunları en aza indirme niyetleri, duygusallıkta sevgi bağlarını ön plana çıkarma gayretlerine bağlı. Bugünlerdeki duygusallığınızı bazı dengelere oturtmanız yararlı olacak. Yaşamınızın her alanındaki ilişkileriniz bu tür beklentiler içinde. Çok yakında, özel bir sorununuzda kısa süre de olsa çaresizlikler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Kartınız Zenginlik... Aileniz veya eşinizle beraber yeni ziyaretler yapacaksınız. Bu sizler için yeni keşifler anlamına gelebilir. Ancak kıskanıldığınızın bilincinde olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bugün para konulu bir mücadeleye girebilirsiniz. Eğer bir yerden beklediğiniz para varsa istediğinizi almak zorlu bir mücadele gerektirebilir. Bir dernek ya da bir grupla maddi bir meseleniz varsa bugün zarar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Dışsal koşullar size karmaşık etkiler getirmekte. Kontrolünüz dışında gelişen bağımlılıklar yakın arkadaşlıklar üzerinden yaşanabilir. Olaylara başkalarının gözünden bakmaya çalışırken kendi çıkarlarınıza sahip çıkın. Uzun vadeli ortaklıkları benimseyeceğiniz bu dönem size destek veren etkiler var. Sosyal ilişkilerin son derece sıcak yaşandığı bir dönem girdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
İş ilişkilerinizde bütün çalışma keyfinizi kaçıran kronikleşmiş bir geçimsizliğiniz var. Siz bunun hiç bitmeyeceğine inanmaya başladınız. Bu Konuda önümüzdeki günlerde sizi çok şaşırtacak bir gelişme olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Duygularınıza kapılıp partnerinizi zorlamaktan kaçının. Beklentilerinizi anlatabilirsiniz fakat öncelikle kendinizi olumsuz düşüncelerden arındırmalısınız. Üzerinize vazife olmayan işlerin omuzlarınıza yüklediği sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Bu günler içinde parayla ilgili mahkeme işleriniz olabilir. Para sıkıntılarınız geçmişe oranla bayağı azalmış durumda. Ama siz, bu sıkıntıları daha da aza indirme çabaları içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ağustos 2020)
Sağlığınızla ilgili problemler bugün sizi bir hayli rahatsız edecek. Gün içerisinde keyifsiz ve halsiz olmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed