Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Sevdiğiniz yakınlarınızın sizin için hazırladıkları bir süpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün bu insanları arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde paranızı boş yere anlamsız işe yaramayan şeylere harcayabilirsiniz. Sizin için en uygunu alış verişe çıkarken bir arkadaşınızı yanınıza almanız ve onun tavsiyeleri doğrultusunda haraket etmenizdir. Çünkü bu konularda bir frene ihtiyacınız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Çevrenizle iyi iletişim kuracağınız bir gündesiniz. Paylaşımlarınızda duyarlı olacak, başkalarının kazançları ile ilgileneceksiniz. Yeni haberler, anlaşmalar ve kısa yolculuklar size aradığınız duygusal doyumu sağlayacak. Kendinizi kötü hissedecek ortam ve düşüncelerden de uzaklaşmış olacaksınız. Katılmak istediğiniz etkinlikler için mali kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Hayal kırıklığı yaratacakDüşler kurmayın. Her neKadar geçim sıkıntınız olsada gerçeklerleyüzleşmeyi bilmelisiniz.Aksi halde sorun çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Evlilikler ve ikili ilişkilerle ilgili konuları tetikleyecek yeni ay. Var olan birlikteliği yeni bir aşamaya taşıma, bir ortaklığa adım atma, eşle ilgili bir yeniliğe şahit olma ihtimaliniz çok yüksek görülüyor bugün. Yeni teklif alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Bugün biraz daha sabırlı olmalısınız. Ãœzerinizde baskı kuran ve aile içi ilişkilerinizi zorlayan çatışmalar yaşanabilir. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise temkinli olunmalı. Süregelen kısıtlamalar harcamalarınızda kontrollü olmanızı zorunlu kılacak. Bir yere yerleşmekle ilgili koşturmacalar karşısında daha esnek planlar yapmalı, ani kararlar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Haziran 2019)
İş yerinizde bazı gelişmeleri tasvip etmeseniz de kabullenmek zorundasınız. Çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu dönemde , performansınızla daha da göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2019)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Paranızı hesaplı kullanıyorsunuz. Birikimleriniz var ve bu birikimlerinizi karlı yatırım alanlarında değerlendirmek konusunda istek duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Haziran 2019)
Birinden sıkıldığınızı fazla belli ediyorsunuz. Dün akşam sırf bu nedenle yaşanan tatsızlığı, başka nedenlerde arayıp boş yere enerji harcamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed