Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Bugün tahammül gücünüz yüksek.Tutarsız kişilerden nefret ediyorsunuz. Bence sizin kesin amaçlara ihtiyaçınız var, bu ara çok duyumsalsınız. Kişisel konfor ve fiziksel zevk arayışınız artacak ve pragmatiksiniz aman dikkat bu birkaç gün içinde aşırı cimrilik gösterebilirsiniz. Sanat ve eğlenceye yönelik hoş bir gün yaşamaktasınız. Bugün bir çok istek ve hayalinizi gerçekleştirmeye muktedirsiniz. Çelişkilere dikkat edin. Direnmek gücünüzü zayıflabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Bugün işlerinizin büyük bir kısmını hafifletmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Gün boyunca sakin ve neşeli oalcaksınız. Sağlığınızla ilgili ufak bir problem yüzünden arkadaşlarınızla buluşma saatiniz değişebilir. Ailenizle aranıdaki sorunlu ilişki bugünlerde düzelme belirtisi göstermekte. Bu akşam aile büyüklerinizi ziyaret edebilir onlara hediyeler götürebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Çevrenizdeki kişilerden farklı düşünüyorsunuz. Hayal kurarak günü geçirmeniz yanlış bir çözüm.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Kardeşiniz ya da bu derece yakın olarak gördüğünüz biri sizden önemli bir fedakârlık isteyebilir. İşin içinde maddi olarak alacağınız riskler de mevcut. Eğer sizin elinizdeki de kısıtlı ise ona boşa ümit verip ilişkinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler açısından sizi zorlayan etkiler var. Başkalarının önerileri ve getirdiği sorumluluklar sorun yaratabilir. Yeni organizasyonlar iş ortaklıklarınızı bağlarken, kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Bu dönem hızlı ilerlemeli destek almakta kararlı olmalısınız. Yakın ilişkilerde ise oldukça kritik bir gün. Eleştirilerin getirdiği sonuçlar sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Herkesin sizin gibi olması mümkün değil. Siz kısa zamanda nitelikli iş çıkarmakta ustasınız ama herkesin yeteneğinin aynı olması mümkün değil. Bazı problemler sizin bu değerlendirmenizden kaynaklanıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Onun gelecekle ilgili beklentilerini hoşgörü ve iyimserlikle karşılamalısınız. Bugün her konuda tartışmadan uzak durun. Akşama doğru karşılaşacağınız sürpriz sizi mutlu edecek. İş yerinde yapacağınız organizasyon sayesinde omuzlarınızdaki yük azalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Bu sıralar şansınıza fazla güvenmeyin. Umut bağladığınız beklentilerinizde kısmi gecikmeler söz konusu. Önümüzdeki günler içinde değerlendirebileceğiniz yeni fırsatlar, size ilginç açılımlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Sonbaharda, şimdiki yaşam parametreleriniz içinde bulunmayan yepyeni bir durumla karşılaşmanız büyük bir olasılıkla gerçekleşecek. Çok fazla bir gayret sarf etmeyi gerektirmeyen bu yeni durum sizin için büyük avantajların da başlangıcı olabilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed