Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Çocuğunuzun sağlığıyla daha fazla ilgilenmeniz gereken koşullar söz konusu olabilir. Çalışma ortamınızda ortaya çıkan ani değişiklikler size kendinizi huzursuz hissettirebilir. Bazı yakın arkadaşlarınızla kurmuş olduğunuz diyaloglar sizlere pişmanlık yaşatabilir. Bu yüzden kime ne söylediğinize dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Hayal kırıklığı yaratacakDüşler kurmayın. Her neKadar geçim sıkıntınız olsada gerçeklerleyüzleşmeyi bilmelisiniz.Aksi halde sorun çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Eğer işin ve günün hızlı temposuna kendinizi kaptırırsanız kişisel sorumluluklarınızı özellikle de evle ilgili olanları atlama riskiniz var. Her konuda her şey yolunda olsun istiyorsunuz. Terazinin kefelerini iyi ayarlayın. Neye el atarsa-nız atın kendinizi fark ettirme şansınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Ay burcunuzda gezinirken size yenilenme arzusu getiriyor. Bugün daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Ortaklaşa alandaki planlarınızda ise bazı karşıtlıklar söz konusu. Yine de değişik alanlarda yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz görünüyor. Ortaklaşa girişimler ve sosyal olaylar ise size yeni kazanç imkanları sağlamakta. Bu dönem güzel şeyler için daha fazla harcama yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Dinamiksiniz. Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Göze görünmeyen küçük harcamalarınızın önünü kesmelisiniz. Umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Bugünlerde aile ilişkilerinizi her zamankinden daha fazla önemsemeniz gerekiyor. Bu gerekliliği zaten çok net olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed