Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Üzerine eğildiğiniz takdirde herhangi bir konuda başarılı olmamanız için hiçbir neden görünmüyor. Yakın çevrenizdeki samimim ilşkileriniz çok dikkat çekmektedir. Çevreden gelen fikirler doğrultusunda saçma planları yürürlüğe sokup kendi işinizi zorlaştırabilirsiniz. İhmalkarlığınız maddi kayıplara neden olabileceği gibi olası kazançları kaçırmanızla da sonuçlanabilir. Bir çok şeyin sizin zannettiğiniz kadar zor ve ulaşılmaz olmadığını anlayabilirsiniz. Gereken herşeyi yapıyorsunuz. Daha fazla düşünmeniz gereksiz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaşacağınız hedef bu zorlukların hepsine değecek. Ağır adımlarla, fakat istikrarlı gideceksiniz. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu göreceksiniz. Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi bugünlerde sizi tek ediyor. Sağlık konularındaki özensizliği terk etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
AŞK: Günlük yaşamınızda herzaman aşk konusuna karşıduyarlı ve sadıksınız. Tamanlamı ile aşk insanısınız. İhanetihak etmiyor, verici kişiliğinizleonun kalbini kazanıyorsunuz.PARA: Küçük tartışmalar büyükanlaşmazlıklara yol açabilir. İş konusundakitutarsızlığınız birilerinin dikkatini çekecek.SAĞLIK: Hareketli yapınızla her ortama uyacağımdiyerek koşuşturmacalı bir gün geçireceksiniz.Yorulmadan bu tempoyu sürdürebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Çevrenizdeki kişileri çok tenkit ediyorsunuz. Daha sakin ve mantıklı hareket ederseniz popüler biri olarak tanınacaksınız. Maddi anlamda şanslı bir günde bulunuyorsunuz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Kariyere yönelik planlar üzerinde durmaktasınız. Bu alanda önemli yenilenmelerin yanında beklediğiniz görevler hayata geçebilir. Ãœstlerle ilişkilerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Mesleki konulara odaklı olduğunuz bu süreçte yaptıklarınızla dikkat çekeceksiniz. Aile hayatınızda aldığınız sorumluluklar daha fazla önemsenmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Düzensizlik sizi iş yapamaz hale getirmiş gibi. Yakın bir zamandan beri iş ilişkilerinizi yeniden düzene sokuyorsunuz. Çünkü buna gerçekten de çok ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bununla ilgili ciddi destekleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Maddi konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kaynaklarınızı kontrol etmekte başarılı olabilir harcamalarınızın sonuçlarını kestirebilirsiniz. Beklenmedik para hareketleri bütçenizi destekleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Bugün evinize gelecek misafirlere karşı takınacağınız tavır size kıymetli dostlar kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed