Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Bugünden itibaren 6 hafta boyunca yakın çevre(kuzenler, teyzeler, kardeşler, komşular v.b) ilişkileriniz ön planda. Tartışmalardan kaçınmanız durumunda keyifli aktiviteler söz konusu olabilir. Seyahatler ve çevreyle iletişim artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Aile ilişkilerinizde birtakım çözümsüzlük, yeni gelişmelerle olumlu bir şekle dönüşebilir. Bu konularda, kendinizi eksik bulduğunuz yanları tamamlamaya çalışacaksınız. Umut ışığınız parıldıyor. İçe kapanık, kendinizle baş başa yalnızlıklar için uygun bir dönem değil. Kendinizi açmanız, rahat davranışlara girmeniz gerekiyor. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Kartınız Anahtar... Bugünlerde kapınızı hiç beklemediğiniz anda yeni bir aşk çalacak gibi görünüyor. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü karşı cinsin karakter olarak sizinle uyumu az.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Sabah saatleri evde pek çok işi aynı anda halledip öyle evden çıkmanız gerekebilir. Panik yapmaya gerek yok. Eğer diğerleri sizin kadar hevesli değilse harekete geçmelerini sağlayın ki herkes işlerin bir ucunu tutuversin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Bazı karşıtlıklar sizin finansal konulara daha dikkatli yaklaşmanız gerektiğini söylüyor. Ortak harcamaların dengesiz biçimde artabileceğini göz önünde bulundurmanız lazım. Neyse ki kendi kişisel çabalarınızla kaynak yaratma şansınız var. Yine bugün duygusal kısıtlamalar söz konusu. Eşten kaynaklanan kötümser duygular içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Bugün kendinizi ayrıntı gerektiren işleriniz için yoğunlaştırabilir, günlük işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Kafanızda birçok plan var ve bunları hemen uygulamak istiyorsunuz. Yöntemli ve dikkatli hareket edin. Kısa yolculuklarda ilginç gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Bütçenize eklenen yeni zorunlu harcamalar sizi korkutuyor. Kemerlerinizi sıkmanın gerekliliğini fark etmek canınızı sıkıyor. Yakın bir gelecekte sorumluluklarınızın bir kısmından kurtulma olasılığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Aralık 2020)
Abartılı bilgilerle gergin saatler yaşayabilirsiniz. Gerçeği öğrenip sakinleşeceğiniz dakikaya kadar bir, iki ilişkinizde tehlike arz edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed