Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Belli ilişkileriniz hakkındaki görüşleriniz netleşebilir.Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Sizin ya da karşınızdaki kişilerin kayıtsız kalmaları durumunda tartışmalar söz konusu olabilir. Neyle karşı karşıya olduğunuzu bilirseniz çözüm yolu bulmak daha kolay olabilir. Belli iş veya projelerin kontrolünü ele alabilmek için hırs ve dürtülerinizi bastırmanız gerekiyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Mesafeli ilişki kurmak isteyen bir yakınınızın işlerine müdahale etmeniz onun sert eleştirilerine neden olabilir. İyi niyetinize rağmen canı sıkılan siz olacaksınız. Kendinize çok güveniyorsunuz. Bu güven zaman zaman sizin ataklığınızı arttırıyor. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu özelliğiniz, özel yaşamınızda daha çok problem üretmeye yarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Kartınız Anahtar... Size sonsuza kadar güvence verebilecek bir aşk istediğiniz andasınız. Hayatınızdaki ilk sırada bu var. Kariyerinizle yeteri kadar ilgilenip kendinizi güvenceye aldınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Eğitim ve bilgi içerikli çalışmalar, inançlara yönelik aktiviteler ve fikir alışverişi yapacağınız her türlü çalışma için elverişli bir gündesiniz. İhtiyacınız olan adrese sizi götürecek mesai arkadaşınızın desteği bugün önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Yorucu koşullar ve sizi bağlayan sorumluluklar dikkat çekiyor. Organize olmanız gereken konulara dikkatinizi vermenizde yarar var. İş hayatınızda devam eden mücadeleye rağmen cesur davranmanız yararınıza. Ãœstlerin desteği sayesinde istediğiniz ilerlemeyi sağlayabilirsiniz. Ancak mesleki amaçlarınızda acele karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının olmazsa olmazlarından biri gibi. Bazı kişilerde birtakım kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Birtakım borçlarınız var. Bunlar biraz belinizi büküyor. Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Aile ilişkilerinize bugünlerde daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir. Yeterince ilgili olduğunuz konusunda biraz daha iddiasız olmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed