Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Duygusal yorgunluklarınızı geride bırakmanın ve ruhunuzu şifalandırmanın tam zamanıdır. Kendinize boş yere anlamsız önyargılarla stres yaratmanız yaşamdan daha az keyif almanıza neden oluyor. Bir an önce değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenme noktasına gelirseniz hayatın tadını çıkarmakta hiç zorlanmayacağınızı söyleyebilirim. Özel ilişkilerde ise artık karar varma vakti gelmiştir. Sevginin gücü her zaman üstün gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Düştüğünüz çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım almanız gerekecek. Elinizden bırakamadığınız bir kitap sizi çok etkiliyor. İş yaşamınızda çok yararlanacağınızı düşünüyorsunuz. İki arkadaşınızın uzun zamandır çözemedikleri bir para tartışmasına müdahale edip son vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Kartınız Şüphe... Beklediğiniz haberi bugün alınca hem şaşkınlık hem mutluluk yaşayacaksınız. Eski günleri yaadetmek çok hoşunuza gidecek. Mutlu anların tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Bugün çok fazla şeye aynı anda konsantre olmaya çalışmayın. Kiminle ne konuşacağınıza, hangi dili kullanacağınıza özen gösterin. “Benim tarzım bu” demek, sevdiklerinize istediğiniz gibi konuşabilirsiniz anlamına gelmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Kendinize olan güveniniz tazeleniyor. Önemli bağlantılar içine girebilir, yabancılarla olan ilişkilerinizi ele alabilirsiniz. Olumlu ilişkiler kurduğunuz bu dönem başarı eğitsel konularınızı da kapsayacaktır. Hayata baktığınız pencere büyümekte olup size pek çok yönden yenilik yapma fırsatı getirebilir. Yeni haberlerle iyimserlik kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2018)
İşyerinizde monoton geçen bir haftayı daha geride bıraktınız. Bu durum yakında değişebilir ve kısa bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Parasal konularda çok dikkatsiz davranıyorsunuz ve aşırı gereksiz harcamalarda bulunuyorsunuz. Lükse kaçan zevklerinizden biraz vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var ve siz ona karşı hazırlıklı görünüyorsunuz. Bu bir rehavet içine girmenize neden olmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed