Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Uzun süreden beri yerleşen, farkedemediğiniz stresleriniz olabilir. Bugün bunların bilinçüstüne taşmaları mümkündür. Eğer evli bir başaksanız, eşinizle birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Olayların büyümesini istemiyorsanız, onun fikirlerine katılmıyor da olsanız fazla üstüne varmayın. Sorunları tırmandırırsanız, uzun süre tatzılıklar devam edebilir. Parasal açıdan oldukça şanslı bir durumdasınız fakat aşırı harcamalar yapmaya da eğilimlisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Son günlerde içinde taşıdığınız size anlamsız gelen sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorunun yanında, sürekli ertelediğiniz bir temel sorun bir arada içinizi karartıyorlar. Değişime açık biri olduğunuz kadar, sürekli kendinizi tekrarlayan yanlarınız da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Kartınız Kaynak... Çok fazla eleştirici tavır alarak politikacılara taş çıkarıyor gibisiniz. Unutmayın bazı kişilerin desteğine ihtiyacınız var. Duygularınız içinizde kalsın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Sevdiğiniz bir dostunuz eğitimle ilgili bir konuda aldığınız sorumluluğu destekleyecek. Sosyal çevrenizden biriyle derin paylaşımlar yapıp yardım amaçlı bir bağ kuracaksınız. Hayalini kurduğunuz eş, belki de etrafınızdadır. Beklenmedik riskli yatırımlar gündeme gelip gerginliklere neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Bugün daha esnek hareket ederek verimli sonuçlar alıyorsunuz. Evde yapılması gereken işleri toparlarken kendi özel hayatınıza gereken zaman kalacak. Zira yaşanan gerginlikler adına siz iyimser bir çaba içinde olmaya özen gösterin. Ortaklaşa işlerde ise sizi bağlayan gelişmeler aynı zamanda karmaşık etkiler taşımakta. Daha akılcı manevralar gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor. Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarakbaşvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Kariyerinizle ilgili yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen, zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engeller var. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Yeni kaçınılmaz harcamaların miktarı, aile içinde bu kaçınılmazlığı yeniden tartıştırmanıza neden olacak. Tahsilat konularındaki problemler kent dışı yolculuklar yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2019)
İyi niyetlisiniz. Bu özelliğinizi kendinize duyduğunuz güvenle koruma altında tutuğunuzu düşünmeniz, bazı istismarları görmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed