Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Eğer siz yalnız bir Başaksanız bugün olur olmaz maceralara atılabilirsiniz ve özelikle bir erkek Başak'sanız genital hastalıklara karşı tedbirli olmanız gerekmektedir. Eğer bu duygularınızı dengeleyebilirseniz kafanız sağlıklı kararlar almaya ve birşeyin içyüzünü anlamaya yetecek derecede iyi çalışmaktadır. Bununla beraber sadece gerilimleriniz değil, psikolojik isteksizliğiniz ve korkularınız nedeni ile de bir konuda hüküm vermekten veya karar almaktan kaçınıyorsunuz. Evli ve çocuğu olan bir başaksanız bugün çocuğunuzla ilgilenmeniz gerekiyor. Farkında olmadığınız bir fiziksel veya psikolojik sorunu olabilir. Ona karşı fazla ilgisiz kalmış ve kendi sorunlarınıza dalmış olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Sık, sık vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir ve önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. İyimserlik ve iyimserliliğiniz bir arada harika barındırıyorsunuz. Akşama yakın öğreneceğiniz bir şey, sizi biraz düşündürecek. Bugün bol görüşmeli bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Sevdiğiniz dostlarınızı yanınızda görmeniz sizi çok şaşırtacak. Onlar her an size yardıma hazır. Bir an önce
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. İyimserliğiniz, sefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir. Sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Para konusunda size yöneltilen eleştirilerin, yapıcı ve yararlı olduğunu bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
İş yaşamınızda önemli olan bazı anlaşmalar sizi bugün yorabilir. Bu anlaşmaları hayata geçirmek için hatırı sayılır bir mücadele vermeniz gerekebilir. Bu süreçte etrafınızdaki haberlere dikkat etmek faydalı olacak. Kararlı olursanız durumları lehinize çevirebilirsiniz. Ailenizle özellikle kardeşlerinizle aranızdaki konuşmalarınızda da kırıcı olmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
İş yaşamınızda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz ve aynı anda birden çok konuyla ilgilenmeyi başaracaksınız. Ancak dikkatinizi tek bir konunun üzerine yoğunlaştırmanız zor olacaktır ve bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. Daha önceden sizi rahatsız eden bir konunun üzerinizde oluşturduğu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve karşınıza bazı fırsatlar çıkacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Bütçenize eklenen yeni zorunlu harcamalar sizi korkutuyor. Kemerlerinizi sıkmanın gerekliliğini fark etmek canınızı sıkıyor. Yakın bir gelecekte sorumluluklarınızın bir kısmından kurtulma olasılığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2019)
Son zamanlarda çok kilo aldınız ve kendinizi fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Dengeli beslenme ve sağlık konularına biraz daha dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed