Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
İkili ilişkilerle ilgili alacağınız bazı kararlar sizi görünüşte daha profesyonel ve göz doldurucu bir görünüme sokabilir. Dışarıdan almış olduğumuz bu görüntüyle birlikte mantıklı tarafınızın da kuvvetli oluşu rakiplerinize geri adım attırabilir. Bazen yaşamda bir şeyleri yoluna koymak için farklı yollar denemek gerekebilir. Yaşam adeta güçlü bir sahnedir. Bu sahnede rolünü ne kadar iyi kavrar ve oynarsan o kadar kazanırsın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekiniyor, bu nedenle de yalnızlıklar yaşıyorsunuz. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuğunuzu bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
AŞK: Her şeyin arzuladığınız gibiolması için biraz dahasabretmeniz gerekiyor. Geleceğeyönelik projeler yapacağınız birgün. Önünüzde birçok fırsat var.PARA: Bugün maddi konulardayeni yatırımlar yapmaktan veatılımda bulunmaktan kaçınmalısınız. Onları iyideğerlendirirseniz istediklerinize kavuşabilirsiniz.SAĞLIK: Her şeyi yönetmeye çalışıyor tümkararları siz vermek istiyorsunuz. Bu durum daenerjinizin bitmesine neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Para çok kolay harcanabilir bir şey bugün sizin için. Korkusuzca, “arkası gelir mi, sonrasında ne yaparım” demeden istekleriniz doğrultusunda kullanma riskiniz var. Bunu suiistimal edebilecek yandaşlarınız da çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
İş ortamınızdaki anlayışlı atmosfer bugün de devam edecek. Fikirleriniz sayesinde yeni projeler gündeme gelebilir. Sorumluluklarınız artabilir. İş programınızı yetiştirmek için yoğun bir çalışma temposuna gireceksiniz. Tabi bu durum sizi epey yorabilir. Ancak yaptığınız işten keyif alacaksınız. Ufak pürüzleri gözünüzde büyütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Kendi başınıza yepyeni bir iş düşünüyorsunuz. Bu fikir, yakınlarınızdan pek beğenilmiyor. Çok çalışmanıza rağmen işler yolunda gitmiyor. Son günlerdeki bu durum sizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Meslek yaşantınızda çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayabileceğiniz bir gün. Dikkatinizi evle ilgili konulara yöneltme ihtiyacı duyabilirsiniz. Harcamalarınızda ani kararlarla hareket edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2018)
Aklınızdan hiç geçmeyen bir yakınlığa hazır olun. Hiç ummadığınız biri şu günlerde size hayranlığını dile getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed