Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Genel ruh halinizde bir keyifsizlik var ve düşünceleriniz sizi rahatsız edebilir. Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, size yardımcı olabilir. İkili ilişkilerinizde çok fazla hassas olduğunuzda ani ilişkiler oluşabilir. Evliyseniz, biraz temkinli olmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Zorlu etkiler altında bulunabileceğiniz bir gün. Huzursuz ve kararsız bir ruhyapısına sahip oluşunuz evinizi negatif etkileyebilir. Ailenizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizle ilişkilerinizde ise oldukça başarılısınız ve yakınlarınızdan destek görüyorsunuz. Olumlu düşünmeye yönelmek, hem fiziksel yapınızı hem de ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Bugün ayaklarınız yere basmıyor. Sanki hayaller dünyasında yaşıyorsunuz. Olmayacak konularda boş ümide kapılıyorsunuz. Daha gerçekçi olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Bugün herkesin içinde yapacağınız bazı konuşmalar diğer insanların etki altında kalmasına neden olabilir. Eğer para desteği sağlamayı amaçlayan bir grup çalışmasının içerisindeyseniz sazı ele alan kişi olmaktan çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
İş ortamında daha yenilikçi ve dinamik olacağınız zamanlar başlıyor. Kendinizi her açıdan tazelediğiniz bu dönemi verimli geçirmeye çalışın. Kişisel disiplininiz sayesinde eldeki işlerin üstesinden gelebilir, yeni bir programa geçebilirsiniz. Detaylı konuları başkaları ile paylaşacağınız imkanlar da olacak. Zihinsel açıdan sizi yoracak iş ilişkilerine özenli yaklaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Ortalama beklentiler içindesiniz. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor. harcamaları azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Bazı nedenlerle kendinizi baskı altında hissediyorsunuz, ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed