Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Bugün tahammül gücünüz yüksek.Tutarsız kişilerden nefret ediyorsunuz. Bence sizin kesin amaçlara ihtiyaçınız var, bu ara çok duyumsalsınız. Kişisel konfor ve fiziksel zevk arayışınız artacak ve pragmatiksiniz aman dikkat bu birkaç gün içinde aşırı cimrilik gösterebilirsiniz. Sanat ve eğlenceye yönelik hoş bir gün yaşamaktasınız. Bugün bir çok istek ve hayalinizi gerçekleştirmeye muktedirsiniz. Çelişkilere dikkat edin. Direnmek gücünüzü zayıflabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Bugün kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. . Bir süreden beri beklediğiniz bir haberi bugün alabilir ve bazı beklentilerinizin gerçekleşmesine az kaldığını hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Kısa da olsa bir tatil size çok iyi gelecektir. Ailenizden biri sizden bir haber bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Bugün birkaç iş arkadaşınızla atışabilirsiniz. Kendinizi kelimelerin efendisi gibi hissedeceksiniz. Çok ilgi gösterdiğiniz biri bugün sizden bazı beklentilerde bulunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Uzun zamandır sürüncemede olan bir gayrımenkul satışından elinize toplu miktarda para geçebilir. Bir dostunuzun rahatsızlığı, sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda sizi uyaracak. Sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırıp onun hassas olduğu konulara odaklanmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Ãœzerinizde baskı kuran temalar devam ediyor. İş hayatının getirdiği sorumluluklar ve yapılması gereken işler ön planda olacak. Etkinliğinizi ortaya koymakta yaşadığınız sorunları sabırlı karşılamalı, ortaklıkların parasal yanına dikkat etmelisiniz. Ani kararlarınız size aşırı harcamalar getirebilir. Kendi kazanımlarınız hakkında yeni kararlar almakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Geçmiş hatalarınızdan çıkardığınız dersleri iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki ayrıntılara bu kez fazla takılmamaya bakın. Kolay, kolay gerginlik yaşamayacağınız bir iş hayatı içinde olmanız bir şans.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2020)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Sağlam kişilerle kuracağınız diyalogların arkasından belli planlar gelebilir. Şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak boyutlarda değil. Ama kazancınızı arttırma çabalarınıza hız vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2020)
Bir aile sorunu gündeme gelebilir. Sizden müdahale bekleniyor ama dile getirilemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed