Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bugün kadınlarla olan iletişimlerinizde istenmeyen ve baskı oluşturan konular gündemde olabilir. Bu, anneniz, kız kardeşiniz veya sevdiğiniz kişi ile ilgili bir durum olabilir. Bu konuda karşı tarafı içtenlikle dinlemek ve anlamak bazı konuları daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Yine ilişkiler cephesine baktığımızda şüphe yaratan bazı davranışlar ile karşılaşmanız olasıdır. Sevgide içtenlik ve dürüstlük çok önemli olduğundan karşınızdaki kişiyle bunun gerçek boyutunu konuşmalı ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için durumları daha aydınlatıcı bir şekilde ele almalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bugün serinkanlı, belki de biraz politik olmanız gereken bir gün. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Birkaç güne kalmadan bir özleminizi gidermek için, uzun bir yolculuğunuz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Mutluluğunuzu partnerinize gösterme fırsatı yakalayacaksınız. O da en az sizin kadar mutlu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Eğitim ve bilgi içerikli çalışmalar, inançlara yönelik aktiviteler ve fikir alışverişi yapacağınız her türlü çalışma için elverişli bir gündesiniz. İhtiyacınız olan adrese sizi götürecek mesai arkadaşınızın desteği bugün önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Hayata daha rahat ve iyimser bakmaktasınız. Yabancılarla ilgili uğraşların devreye girmesi ile harekete geçiyorsunuz. Ancak yeni ilişkiler söz konusu olurken esnek davranmanızda yarar var. Entellektüel alanda ise destek alabileceğiniz gelişmeler olacak. Kişisel gelişiminiz açısından olumlu olabilecek bu dönem başarıya odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor. El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
Para durumunuzda bugün kayda değer bir gelişme olmayacak fakat önümüzdeki günlerde yapmanız gereken bir harcamanın haberini bugün alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
Sevgili birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz. İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed