Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Gerekli tün bilgilere ulaşana kadar sabırlı olmanızda fayda var. Belli yatırımlarınızı, alışverişlerinizi, anlaşmalarınızı, kim olduğunuzu veya kazançlarınızı ilgilendiren konularda bazı gelişmeler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden kolayca pişmanlık duymuyor ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızla bir kez daha yüzleşeceksiniz. Sakıncalı görüp hamle yapamadığınız girişimlerin, dışardan bakıldığında pek de riskli bir yanı görünmüyor. Biraz gözünüzü karartmaktan zarar görmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
AŞK: Aşkta aradığınız huzuru ergeç yakalayacaksınız ama ilkönce kendi içinde değişimyapmayı öğrenmelisiniz. Bolcahata yapmanız partnerinizisizden uzaklaştırabilir.PARA: Gözünüz hiç bir şeyigörmüyormuşçasına sadece işinize kendinizikanalize etmişsiniz. Neyse ki bu konudabaşarınız bugün daha fazla gözüküyor.SAĞLIK: Yiyecek içecek konusunda dikkatlisiniz.Gribal enfeksiyon size uğramayacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Diplomatik ataklara geçip kopmuş olan iş ve dostluk ilişkilerinizi tekrar eski haline çevirebilirsiniz. Yeni almayı düşündüğünüz bir menkul karlı ve zevkli bir alışveriş olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Beklediğiniz haberlerin etkisi ile kafa karışıklığı yaşamanız çok olası. Bu dönem oldukça karamsar düşüncelerle hareket ediyorsunuz. Yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerin getirdiği sorumluluklar, önemli bazı sözleşmeler yüzünden planlarınız aksayacaktır. Günün ilerleyen saatlerinde evde başlayan hareketlilik nedeni ile uğraşlarınız aratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Yetki ilişkilerini biraz abartılı yaşamanız, sizi istismar edilebilecek kadar iyi bir görev insanı yapıyor. Çalışma arkadaşlarınızı hiç olmazsa belli konularda paylaşmaya zorlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Bir para tartışmanız var. Bundan uzak durmanız mümkün görünmüyor. Sonuna kadar tartışmanın içinde kalmalı ve olası haksız suçlamalardan kendinizi kurtarmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Nisan 2019)
İyi niyetiniz, konulara dışardan bir yabancı gözüyle bakabilmenizi engelliyor. Fazla karışmamanız gereken bir konuya fazla eğilebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed