Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Bugün geçmişten gelen finansal sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak bu konuda uzun süredir yaşamış olduğunuz bu problemli durumdan bir ders çıkarmalı hataları geleceğe taşımamalısınız. Geçmişte denenmiş olan geleneksel yöntemlerle finansal sorunlarınıza ideal çözümler bulabilirsiniz. İçe dönüp arınmak ve biraz dinlenmek isteyeceğiniz bir süreç olabilir. Yakın çevrenizle bu anlamda gizli görüşmeler organize edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlatmak için alışveriş yapabilir, yaratıcılığınızı çeşitli konularda ortaya çıkartabilirsiniz. Aile hayatınızda beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2018)
AŞK: Dikkatsiz konuşmalarınızbir anda duygusal yaşantınızı altüst edebilir. Bugün kendinizi çokfazla yıpratıyorsunuz vegerginsiniz. Geçmişinizdenkaynaklanan olumsuz etkiler sizibir hayli etki altına almakta.İŞ: Uzun süre görmediğiniz iş arkadaşlarınızbugün sizleri yanlarına davet edecek. Sizin içindeğişik ve pozitif bir gün. Sıkıntılarınızı açmanıntam zamanı. Desteklerini esirgemeyecekler.SAĞLIK: Duygusallığınız sebebiyle karamsarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Güven duygusunun eksik olduğu ortamlardan hemen uzaklaşıyorsunuz. Empati yeteneğiniz oldukça güçlü. Kişisel hırslarınızı olumlu kullanmanıza rağmen herkesten aynı şeyi beklemeniz yanlış. Bugün, karşılaştığınız kişilerin amaçları, aklınızı karıştıracak. Ailenizinden destek alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Kariyerinize yönelik konular sizde endişe yaratmakta. Bazı yönsüzlükler içinde olduğunuz bu dönem önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Çok çalışmanız gereken iş hayatınızı önemsemeniz gereken bu süreçte zorunlu görevler gündemde olacak. Tamamlanması zorunlu işleri elden çıkarmak, üstlerle ilişkilerde özenli olmak gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Zorlu ve yapılması zorlu görünen konuları çözümleyebileceğiniz birgündesiniz. Sezgilerinizin oldukça yüksek olacağı bugün iş arkadaşlarınızın sorunlarını algılayabilir ve onlara duygusal destek verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Bugünlerde, akraba içindeki büyük bir satış işinin haberiyle umutlarınız yeşerebilir. Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2018)
Farkında olmadan birileri tarafından sınanıyorsunuz. İş yaşamınızda bugünlerde epeyce uyanık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed