Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Gücünüzü aşan işlerde çevrenizdeki kişilerden yardım istemeniz sorunları halletmeniz açısından verimli olacaktır. Ofis ortamındaki arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Dedikodulardan ve sizinle ilgisi olmayan olaylardan uzak durmalı, özel hayatınızda yaşadığınız ilişkiyi kimseye anlatmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Kendinizi yaratıcı ve girişimci hissedebileceğiniz bugün, kültürel faaliyetlerden büyük zevk alabilirsiniz. Seyahat ve eğitim konuları gündemde. Bugün duygusal paylaşımlarınızda hassas olabilir, sevdiğiniz insanlar tarafından anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Kartınız Su... Toplum içinde farklı yerler edinebiliyor ve sosyal çevre ediniyorsunuz. Sıradan bir kişi olmadığınız her halinizden belli. Monotonluk enerjinizi düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Kalabalık ortamlarda, ortak amaç uğruna bir araya gelmiş insanlarla beraberken, kişisel çatışmalar ve güç gösterilerine müsaade etmemeye çalışın. Üzerinizde etki bırakmaya uğraşan kişilerin gerçek niyetlerine dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Bugün arkadaşlar ve işten gelen kazançlar konusunda değişiklik olabilir. Örneğin bir süredir işinizle ilgili beklediğiniz ödemeler nihayet elinize geçebilir. İş arkadaşlarınızla ya da uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilir, güzel sohbetler edebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda planlarınıza faydası dokunacak önerilere kulak kabartın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2020)
İş hayatınızda adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Çevrenizdekilere sürekli fikir danışıyorsunuz ve her kafadan bir ses çıkıyor. Aklınızın karışmasına izin vermeyin, kendi kararınızı verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Yaşadığınız ilişki sizi yoruyor ve bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi, artık umudu kesmenize karşın, bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Maddi konularda çok şanslı bir konumdasınız sevgiliniz size büyük maddi destek sağlıyor. Onun sayesinde çok rahat bir dönem geçirdiniz fakat bu durumun rahatlığını siz yaşamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2020)
Son günlerde dış görünüşünüze önem vermemeye başladınız. Çekiciliğinizi yitirmeden kendinize gereken önemi gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144604 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed