Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Hafta başında, zihniniz oldukça açık olmasına rağmen, hızlı veya çok konuşan kişileri susturmakta zorluk çekebilir ya da ufak tefek tartışmalar içine girebilirsiniz. Bugünlerde, Sizden gizli yürütülen işler, arkanızdan çevrilen olaylar ortaya çıkabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay bütün gün boşlukta iki yönlü durumlara, kararsızlıklara veya belirsizliklere neden olabilir. Önemli kararlar almak veya yeni başlangıçlar için güzel bir gün değil. Yarım kalan işleri tamamlamak daha doğru olacaktır. Merkür geri hareketini bugün sonlandırıyor. Üç haftadır yaşanılan iletişim sorunları ve yanlış anlaşılmalar, elektrik elektronikle bağlantılı sorunlar son üç gününde. Üç gün sonra aksaklık yaşanılan işlerimizde ilerleme sağlayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Yakınlarınızla aranızda süregelen sorunlar bugün de kendini gösterecek. Sıkıntılı ve stresli bir gün sizi bekliyor. Özellikle çok yakın bir akrabanızla sonunda kırgınlığa varacak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Kendinize bir çeki düzen verin ve insanlarla aranızı en kısa zamanda düzeltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
AŞK: İçgüdüsel olarak karşı cinse platonik aşk besleyebilirsiniz.Ondan yanıt almak için çabalarınız boşa çıkabilir. Bekar Başak'lar ise uygun olan partnerleri ile zaten güzel gelecek planları yaşıyorlar. PARA: Zor ve yorucu bir gün geçireceksiniz.İçinizde öfke patlaması olmasına rağmen bu tavırlarınızı belli etmek istemiyorsunuz. SAĞLIK: Sizler hijyene ve sağlığınıza dikkat ediyorsunuz. Bu yüzden sağlık sorununuz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Anne-babalar çocuğunuzla ilgili yapacağınız bir harcama bugün sizi biraz yorabilir. “Para sarf etmeden de bir çözüm üretebilir miyim” diye düşünün. İhtiyacınızı bir dostunuzdan ödünç alarak sorunu geçici şekilde çözebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Başkaları ile ortak hareket ettiğiniz temalarda değişiklik yapabilirsiniz. Zira yeni organizasyonlarda yer almanız yeni sorumluluklar getirmekte. Destek görmenizin yanı sıra, sosyal ilişkilerinizi genişleteceğiniz fırsatlar var. Yeni arkadaşlıklar edineceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Yaratıcı konularda aradığınız değişim ise size farklı konular üzerinden ilerleme şansı veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Haziran 2018)
İş yerinizde zaman zaman sinirli hareketler sergiliyorsunuz. Bugün amirlerinizden bu konuda bir uyarı alacaksınız. İşinize çok bağlısınız ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çok sağlam bağlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugünlerde geçici sıkıntılarınız var, ama yakın gelecekte epey rahatlayacaksınız. Para durumunuzun daha da iyileşeceğine dair sinyalleri çok yakında alabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed