Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Herkesin bildiği işi yapmasına olanak tanınmalı. İnsanlara veya olaylara özgün yaklaşımınız size olan ilgiyi arttırabilir. Kıskanç kişiler tartışma ortamı yaratabilir. Siz elinizden gelenin en iyisini yapmalı ve diğer kişilerin düşüncelerini ve yaptıklarını gözünüzde büyütmemelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Bugünlerde içinizde ilginç bir telaş belirebilir. Bu telaşı havaların gidişatına bağlamaya kalkmayın . Geçmişi düşünmekten vazgeçmelisiniz. Arkanıza bakmadan yürürseniz, başarı çok yakınınızdadır. Sağlık sorunlarınızı ciddiye alın. Aşk konusundaki bazı yargılarınızda haklı olabilirsiniz, ama bunları henüz kimseye belli etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
AŞK: İlginç fikirler üreterek karşı cinse ters düşebilirsiniz. Oysa aşk hayatınız oldukça hareketli görünüyor. Onunla sağladığınız birlikteliği bozmayın. PARA: Zor zahmet mevki sahibi oldunuz. Ama utangaç ve çekingen tavırlarınızla ne kadar donanımlı olduğunuzu yansıtmakta güçlük çekiyorsunuz. SAĞLIK: Bakıldığında esnek bir fiziğe sahip olduğunuz görülüyor. Ama su size zarar verebilir.Bugün derin sulardan uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Kaderci zihniyete bürünmeniz, başarısızlıklarınıza kılıf olmasın. Gerekli müdahaleleri yerinde ve zamanında yaptığınız takdirde herşey yoluna girecektir. Maddi kaynaklarınızı doğru kullanmayı artık öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Biraz kendi kendinizle geçireceğiniz zamanlar var. En azından geçmişle ilgili konuların getirdiği sorunlara göz atabilirsiniz. Bazı fedakarlıklar ve sizi yıpratan temalar akşam saatlerine kadar sürecektir. Kişisel açıdan sizi meşgul eden eğitim çalışmalarınız ise olumlu yönde ilerliyor. Başarıya açık olduğunuz bu günlerde pozitif haberlerle moral kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Kasım 2019)
İş yaşantınızda bazı şeyleri rayına oturtmayı başardınız. Fakat son günlerde işlerinizi aksatma ve gereği yapmama psikolojisi içindesiniz. Kendinize çeki düzen vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Daha gerekli harcamalara yönelmeniz gerekiyor. Küçük paralarla büyük idealler pek mümkün olmayacak. Birkaç gün içinde parayla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Bazı hataları yaşayarak kavramaya azimli görünüşünüz, çok ciddi dostlar kaybetmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed