Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Duygusal anlamda sizi manipüle etmeyen kişilerle karşılaşabileceğiniz günler. Bazı kişilerin talepleri size duygusal veya maddi bedeller ödetebilir. Dolayısıyla neyin doğru neyin yanlış olduğu üzerine daha fazla kafa yormanızda fayda var. Risk almamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında kafalar karışık, dikkat dağınık, yanlış değerlendirmelere ve yanılmaya açığız ve ilerlemek kolay olmayabilir. Sert ifadeler kullanmamaya da dikkat edelim. Öğle üzeri saatlerinde kasvetli duygular ve ruhen baskı altında, engellenmiş hissetme olasılığı ön plana çıkıyor. Öğle sonrası saatler ve akşam ise, hafta başında yazdığımız olumlu etkiler devrede. Yüksek motivasyonla hedeflerimize ilerleyebilir, kalıcı veya gelecek vaat eden işlerle uğraşabiliriz. Hayatımızı değiştirebilecek olumlu ilişkiler kurabileceğimiz, önemli pozisyondaki kişileri etkileyebileceğimiz zamanlar. Ev veya aileyle ilgili görevler de zaman alabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2019)
Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. İşlerinizi rahatlıkla halledebilecek ve kendinize zaman ayırma fırsatı bulacaksınız. Duygularınızda çok açıksınız ve ne istediğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Bugün amaçlarınız doğrultusunda hızla yürüyebilecek ve olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Kartınız silah... Size mutluluk verecek bir haberin geliş hızı sizi şaşırtacak. Özellikle partnerinizden gelen samimi bir teklifle bugünü mutluluktan uçarak geçirebilirisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Dışarıya yansıttığınız rol farklı olabilir ama içten kendiyle barışık bir ruh halindesiniz bugün. Olumsuz ve yetersiz görünen şeyleri lehinize çevirmek için ideal bir enerjidesiniz. Ruhsal ve mistik bir çalışmaya katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Hafta sonu taşıdığınız yükler yerini daha rahat koşullara bırakıyor. Biraz özel ilişkilere yer açmak, çocuklarla ilgili konulara özen göstermek gerekecek. Daha sağduyulu olmanız halinde yaşanan sorunları aşabilirsiniz. Spekülatif açıdan risk taşıyan girişimlerinizde dikkatli olunmalı. İşi içine alan girişimler her açıdan size yeni sorumluluklar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2019)
İş yaşamınızda araştırmacı yönünüz ile çok seviliyorsunuz. Ancak birden fazla işle ilgilenmeniz ve konsantrasyon sorunu yaşamanı kafanızın dağılmasına neden olabilir. Bugün yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2019)
. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde. Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2019)
Sağlığınızla ilgili bir problem bugün sizi bir hayli rahatsız edebilir. Sağlığınıza biraz daha önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed