Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bugün çocuğunuzun sağlığıyla daha fazla ilgilenmeniz gereken koşullar söz konusu olabilir. Çok fazla endişeye kapılmadan rutin kontrollerini yaptırmalı bu anlamda tedbiri elden bırakmamalısınız. Çalışma ortamınızda ortaya çıkan ani değişiklikler size kendinizi huzursuz hissettirebilir ancak bu gibi durumlara adapte olma gücünüzü artırmalı her yeniliğe pozitif bir gözle bakmalısınız. Bazı yakın arkadaşlarınızla kurmuş olduğunuz diyaloglar sizlere pişmanlık yaşatabilir, o yüzden kime ne söylediğinize dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bugünlerde yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz öğrenilecek, ama size belli etmeyecekler. Herkesin çekingenlik gösterdiği veya çok rahat davrandığı durumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman, zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
En yakın dostunuzdan ikiyüzlü davranışlar görebilirsiniz. Bunun için kendinizi çok fazla üzmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bugün hırslı ve atak tarafınızla her zamankinden fazla göz önünde olacaksınız. Bu yönünüz pek çok kişinin hoşuna gidebilir ancak objektifliğinizi ve nezaketinizi bir kenara bırakmadığınız takdirde değeriniz bilinecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Öne çıkacak kendinizi etkin biçimde iş hayatına odaklayacaksınız. Artan sorumluluklar, görevler açısından yoğun bir tempo başlamakta. Bazı fedakarlıklar sizi bağlasa da planlarınızı somut hale getirebilirsiniz. İkili ilişkilerde keyif aradığınız bu süreçten memnunluk duyacaksınız. Yaratıcı çalışmalarda akıcı şartların getirdiği fırsatlar da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bugün işinizle ilgili bazı konularda destek almak şansını elde edebilirsiniz. İstediğiniz anlayış ve toleransı elde etmeyi başaracaksınız. Çevrenizdeki birinden yardım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz. Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Aceleci davranışlarınızın verdiği zararları sürekli aklınızda tutmanız gerekiyor. Bugünlerde belleğinizi yoklamanızı gerektirecek olaylar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed